החשוד ברצח אלירן מלול ומיכל סלה ז"ל (צילום: מתוך עמודי הפייסבוק)

שבועיים אחרי הרצח, עדיין מסרב לשתף פעולה בחקירתו: בית המשפט האריך הבוקר (ראשון) את מעצרו של אלירן מלול החשוד ברצח אשתו מיכל סלה ז"ל ב-10 ימים. 

בהארכת מעצרו האחרונה העביר סנגורו מכתב שכתבה משפחת מלול למשפחת סלה.  התיק נחקר על ידי היחידה לפשעים חמורים במרחב ציון. את מלול מייצגים עורכי הדין עידן גמליאלי ומיכאל עירוני מהסנגוריה הציבורית.

משפחתה של מיכל נכנסה בשבוע שעברה לדירתה במוצא, לראשונה מאז הרצח, עם זאת לא אושר לקרוביה לאסוף את חפציה, אלא רק את של בתה בת השמונה חודשים. 

מיכל נמלטה ונאבקה באלירן עד הרגע האחרון

‏ביום שלישי בשבוע שעבר, אלירן מלול, החשוד ברצח אשתו מיכל סלה, פונה מהמעצר לבית החולים הדסה עין כרם לאחר שהתלונן על כאבים במקום הפגיעה. לאחר מספר שעות הוא שוחרר למרכז הרפואי של שב"ס בכלא ניצן ברמלה. כאמור הוא עדיין מסרב לשתף פעולה בחקירה.

לפני כשבוע וחצי, ביקשה אחותה של סלה, לילי בן עמי, מכל מי שקיים בידיו מידע שיוכל לסייע לחקירת המשטרה לפנות ולפרסם מידע זה. "אם יש משהו שלמדנו מהסיפור של מיכלי הוא לא לפחד ולא לשתוק. מעגל השתיקה והפחד מדשנים את שורשי הרוע", כתבה בן עמי.  

יום לפני כן, פורסמו פרטים חדשים מהחקירה, מהם עולה כי מיכל נאבקה באלירן עד הרגע האחרון ונמלטה ממנו ככל שהיתה יכולה. לדברי גורם בחקירה, כמעט ולא היה חדר בבית ללא סימני מאבק ודם.

כמו כן, בשבוע שעבר פרסמנו כי אישה שהייתה בעבר בקשר זוגי עם מלול כתבה מכתב למשפחת סלה לאחר הרצח ובו תיארה התנהלות קנאית, רכושנית, שתלטנית, מאיימת, שכללה צעקות והתעללויות, אותן ספגה ממלול כאשר היו בזוגיות.

בתוך כך, בעדות נוספת שפורסמה ברשתות החברתיות, טענה אישה נוספת שהייתה בעבר בזוגיות עם מלול, כי הוא נהג כלפיה באלימות, ובמקרה אחד הטיח את ראשה בקיר. ממידע שהגיע לידי 'מיינט ירושלים', דברים אלו הגיעו לידיעת המשטרה במסגרת חקירת הרצח של מיכל סלה.