זירת האירוע בעין כרם. צילום: לירן תמרי

בית משפט השלום האריך הבוקר (א') את מעצרה של החשודה בניסיון רצח בעין כרם ב-4 ימים נוספים. בית המשפט אסר בשלב זה את פרסום שמה של החשודה.

בדיון התגלו פרטים חדשים על ניסיון הרצח. על פי החשד, החשודה דקרה את תושבת עין כרם בעזרת איזמל מנתחים. זאת, לאחר שדפקה על דלת ביתה, הזדהתה כדוורית, וביקשה מתושבת עין כרם לחתום על חבילת דואר.

על פי החשד, עוד טרם הדקירה דיווחה החשודה על רכבה כגנוב. לאחר הדקירה, נמלטה החשודה מהמקום באותו רכב, אותו נטשה בסמוך לביתה.

כאשר הגיעו השוטרים לישוב בו מתגוררת החשודה, הם ראו אותה יוצאת ממנו ברכב אחר, כשהיא לבושה באופן חלקי. כאשר נכנסו השוטרים לביתה, מצאו במכונת הכביסה את בגדיה ונעליה של החשודה כשעליהם דם רב, שהתגלה כדמה של קורבן הדקירה.

כזכור, הרקע לדקירה הוא ככל הנראה בכך שהן החשודה בניסיון הרצח והן הקורבן נמצאו במערכות יחסים רומנטיות עם אותו הגבר, ממנו לחשודה בדקירה יש ילדה בת 13.

עו"ד קובי קמר המייצג את החשודה: "את החשדות תצטרך המשטרה להוכיח. אני שותף לדעה שלכאורה יש ראיות שמצביעות על כך שאפשר שהיא ביצעה את המעשה, אך משפט לא נגמר בזה. סנגור שעיניו בראשו צריך לחשב מהלכים גם קדימה. כרגע נמצאת החשודה במצב נפשי ופיזי כל כך קשה שלצפות ממנה לדבר במצב כזה הוא דבר לא ראוי לעשות.

"כשהתמונה תתבהר במלואה יהיה ניתן להבין את חוסר היכולת שלה כרגע לדבר, ויתבררו פרטים נוספים על עשיית המעשה.

"מדובר במצב קורע לב. אישה למודת סבל לאורך כל חייה. בתה באה לעולם מאהבה, ומצאה את עצמה עם אמא שמגדלת אותה לבדה. כרגע אנחנו במצב בו האדם היחיד שגידל את הילדה הזאת מצא עצמו מנותק ממנו. זה משפיע באופן חמור על מצבה הנפשי. זה מקרה נוגה גם לצד השני ולא רק לקורבן. פרטים נוספים יחשפו בעתיד".