החשוד המרכזי ששוחרר. צילום: לירן תמרי

חקירה במבוי סתום? בית משפט השלום שחרר היום בצהריים (ג') את החשוד המרכזי בפרשה למעצר בית למשך חמישה ימים לבקשת המשטרה. שחרור החשוד מעיד על חולשת הראיות נגדו. "אני מודה לאלוהים. רוצה לראות את הילדים שלי", מסר החשוד לאחר שחרורו.

לחשוד המרכזי מייחסת המשטרה חשד למעורבות ברצח ולאשתו ששוחררה ממעצר בית, חשדות של קשירת קשר ושיבוש מהלכי חקירה.

החשוד המרכזי לאחר השחרור יחד עם עורכי דינו. צילום: לירן תמרי

 החשוד בהארכת המעצר. צילום: עמית שאבי

"קו החקירה פגום לקוי, עוול חמור בלתי נסלח נגרם למשפחה"

עורכי דינו של החשוד המרכזי, גיא מימון ושלומי לוי: "מהרגע הראשון התרענו בפני היחידה החוקרת על העובדה שאין לו שום קשר במעורבות הרצח המזעזע הזה. הגענו לרגע שבו למעשה המשטרה מסכימה ומחליטה על שחרורו מתחנת המשטרה. כאשר אנו באים ואומרים לכם באופן ברור. שכולם יידעו - המעצר היה מיותר לטעמנו החקירה החלה ממקום שלדעתנו קו החקירה פגום לקוי, עוול חמור בלתי נסלח נגרם למשפחה.

עורך הדין של החשוד המרכזי. צילום: לירן תמרי

"אנחנו באמת חוזרים ואומרים מה שאמרנו מלכתכילה, היום זה רגע שחרור אין בנו לא שמחה ולא עצב משום שאמצע המעצרים קלה על ההדק וזה צריך להטריד ולהדיר שינה כל אזרח במדינת ישראל, אנחנו מחכים לשחרור כדי לאפשר למשפחה . המשטרה לא הסבירה את סיבת המעצר באופן שהיה ברור לנו שיש צורך במעצר וגם לא את השחרור. אנחנו חוזרים ואומרים זה צריך להדיר שינה כל אזרח במדינת ישראל".

בשבוע שעבר עוכב לחקירה קרוב משפחה נוסף, אחיו של החשוד המרכזי בעת הדיון בבית המשפט, ושוחרר לאחר כמה שעות.

יהודה ותמי כדורי ז"ל אותרו בביתם עם סימני אלימות באמצע חודש ינואר על ידי צוות כיבוי אש ללא רוח חיים לאחר שקרוביהם לא הצליחו להשיג אותם בטלפון מספר ימים. הלוחמים השתלשלו לתוך הדירה דרך המרפסת, ושם גילו את בני הזוג ללא רוח חיים. צו איסור פרסום הוטל על פרטי החקירה של האירוע.