מימין: צילום מסך מתוך האינסטגרם. משמאל: הנהג החשוד נתנאל סנדרוסי (צילום: דוברות המשטרה)

הכתובת היתה על קיר: שיטוט בחשבון האינסטגרם של נתנאל סנדרוסי, הנהג החשוד שדרס ילד בן 11 והפקיר אותו בשטח, מגלה דפוס התנהגות מטריד במיוחד בכל הקשור למנהגיו על הכביש. 

בחינה של החשבון מגלה כי סנדרוסי פרסם מספר סרטונים בהם הוא לכאורה נוהג במהירות מופרזת ומתגאה בכך: ״עכשיו אני מבין למה לקח לי 18 דקות מירושלים לתל אביב״, כתב בפוסט בו נראה מד המהירות על 170 קמ״ש.  בסרטון אחר התגאה סנדרוסי בנהיגה במהירות של 220 קמ״ש, וכתב ״כשהן אומרות תבוא, יש בית ריק״.

צילום מסך מתוך האינסטגרם של סנדרוסי

מוקדם יותר היום פרסמה המשטרה כי היא מבקשת את סיוע הציבור באיתוו של סנדרוסי, כבן 23. ״כל היודע דבר על מקום הימצאו של החשוד מתבקש לפנות בהקדם למוקד 100״, נאמר שם. באופן חריג, המשטרה פרסמה את שמו ואת תמונת אחרי התאונה מסרו במשטרה כי באזור גבעת זאב אותר הרכב שעל פי החשד היה מעורב בתאונה. מצבו של הילד עדיין אנוש והוא מאושפז בטיפול נמרץ ילדים בשערי צדק.

התאונה התרחשה ביום ראשון בלילה ומאז אין קצה חוט למשטרה. עכשיו הם מבקשים את עזרת הציבור. הזהות היתה ידועה למשטרה לאחר הימצאות הרכב בגבעת זאב באותו הלילה.   חובש רפואת חירום במד"א דניאל דובינקי שהגיע לזירת התאונה סיפר: "מדובר באירוע קשה מאוד. במרכז הכביש שכב ילד קטן במצב אנוש מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה. ביצענו בדיקות רפואיות ראשונית בשטח והענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל עצירת דימומים, הנשמות ועיסויים והוא פונה לבית חולים בניידת טיפול נמרץ של מד"א, תוך כדי המשך ביצוע פעולות החייאה".

זירת התאונה בשדרות גולדה מאיר. צילום: רפי קוץ