התאונה בגולדה מאיר. צילום: דוברות מד"א

המשטרה עצרה אדם נוסף בחשד למעורבות בתאונת הפגע וברח בשכונת רמות בירושלים בשבוע שעבר, שבה נפצע אנושות ילד בן 11. ביום שני הסגיר עצמו למשטרה נתנאל סנדרוסי, החשוד שדרס את הילד ונמלט מהמקום.

למיינט ירושלים נודע כי העצור הוא מקורב לסנדרוסי, אב לתינוקת. מעצרו הוארך ב - 5 ימים. סנגורו של החשוד טוען כי בזמן התאונה היה בבית הוריו בגבעת זאב: ״אין לו שום קשר לתאונה הזו״, אמר. בדיון הארכת מעצרו קבע השופט סילברמן כי בשלב זה של החקירה קיים חשד סביר כנגדו בעבירות המיוחסות. אשתו מסרה למיינט ירושלים: "הכל יתברר בבית המשפט".


ביום ראשון בשבוע שעבר התרחשה התאונה הקשה, בה נפגע הילד. חובש רפואת חירום במד"א דניאל דובינקי שהגיע לזירת התאונה סיפר: "מדובר באירוע קשה מאוד. במרכז הכביש שכב ילד קטן במצב אנוש מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה. ביצענו בדיקות רפואיות ראשונית בשטח והענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל עצירת דימומים, הנשמות ועיסויים והוא פונה לבית חולים בניידת טיפול נמרץ של מד"א, תוך כדי המשך ביצוע פעולות החייאה".

החשוד נתנאל סנדרוסי (צילום: דוברות המשטרה)

מוקדם יותר השבוע הוארך מעצרו של סנדרוסיבחקירתו טען כי אכן נהג ברכב שהיה מעורב בתאונה, אותו השכיר לפי שעה מעליו והחזירו אותו כשעתיים לפני התאונה, כך פורסם ב"כאן". "לא ידעתי שמחפשים אחרי מאחר ואני לא חשוף לכלי התקשורת החילונים". המשטרה ביקשה הארכת מעצר של 12 ימים.

נציג המשטרה אמר בדיון הארכת מעצרו של סנדרוסי: "הנהג עזב את המקום ללא הגשת עזרה. אנחנו מייחסים לנהג - הפקרה אחרו פגיעה, שיבוש הליכי משפט, הכשלת חקירה, קשירת קשר לעבור עבירה, התנהגות הגורמת נזק, נהיגה בחוסר זהירות, בקלות ראש, ונהיגה ברמזור אדום". עוד הגישו במשטרה עבר פלילי ותעבורתי של סנדרוסי. 

החשוד טוען כי בזמן שהמשטרה מייחסת לו מעורבות בתאונת, באותו הזמן בדיוק הוא בכלל המתין בפארק ציבורי בשכונה, עישן נרגילה והמתין לחברו.