העצור ויאן ויסוקובסקי (צילום: דוברות המשטרה)

האם זו הסיבה לבריחה מבית החולים הפסיכיאטרי "איתנים"? יותר מ- 25 שעות חלפו מאז נמלט העבריין ויאן ויסקובסקי מהמוסד הרפואי לאחר שנשלח על ידי שופט בית משפט השלום להסתכלות פסיכיאטרית.

למיינט ירושלים נודע כי מספר ימים לפני שנמלט מהמוסד התלונן ויסקובסקי כי הוא הוכה והותקף על ידי סוהרים בבית המעצר בו הוא שהה. סנגורו אף ביקש מהיחידה לחקירת סוהרים, האמונה על בדיקת תלונות מסוג זה, לפתוח בחקירה. עוד הוא ביקש כי צוות החקירה יגיע לבית המעצר על מנת לגבות מויסקובסקי עדות מפורטת.

כזכור, אתמול (ג') בשעות הבוקר נמלט ויסקובסקי משטח בית החולים "איתנים" בעיצומה של בדיקה פסיכיאטרית אליה נשלח. המשטרה פתחה במצוד נרחב אחריו שעדיין בעיצומו שכולל הפעלת מסוק משטרתי, הפעלתה של יחידת יט"ר (יחידת טרקטורונים) של משמר הגבול וסריקה של שוטרים במרחב.

בית החולים הפסיכאטרי ״איתנים״ (צילום: לירן תמרי)

אמש (ג') פרסמנו לראשונה כי הוגש כתב האישום נגד ויסוקובסקי על ידי יחידת התביעות המשטרתית לאחר שלפני כשבוע. על פיה, הוא תקף את אחיו וגרם לו לחבלות בכל חלקי גופו. ל׳מיינט ירושלים׳ נודע כי לאחר האירוע האלים, נמלט ויסוקבסקי לנתב״ג ושם נעצר על ידי כוחות משטרה, כשהוא על מטוס אשר היה אמור להמריא לחו״ל.

תיאורו: קירח, גוון עור בהיר, גובהו 1.70, עיניים בגוון חום, לבש קפוצ'ון אפור מתחתיו חולצה לבנה, מכנס כהה ונעל נעלי ספורט. כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש להודיע למשטרת מחוז ש"י בטלפון 02-5424367 או למוקד 100 של המשטרה.

תגובת שב"ס תתפרסם כשתתקבל.