התאונה במחלף רוזמרין. צילום: עמית וקנין

חקירת התאונה הקטלנית בכניסה לגילה בראש השנה: בעוד חמישה ימים צפויה פרקליטות מחוז ירושלים להגיש כתב אישום בחשד לגרימת התאונה שהובילה למותו של שוקי כהן ז"ל ופציעתה הקשה מאוד של אשתו, ענת כהן. בית המשפט האריך את מעצרם ב-4 ימים.

מבית החולים שערי צדק נמסר השבוע כי ענת כהן עדיין מאושפזת במוסד הרפואי ונמשך השיפור במצבה.

"ממצאי חקירת המשטרה העלו חשד למעורבותם של 2 נהגים חשודים (27, 32, מזרח ים), שנסעו עם רכביהם בכביש בגין ועפ"י החשד 'שיחקו במשחקים אסורים' (התחרו ביניהם) בצורה המסכנת את משתמשי הדרך, כאשר בצומת בגין \ רוזמרין, איבד ככל הנראה אחד הנהגים את השליטה ברכבו והתנגש בעוצמה ברכבו של המנוח", מסרו במשטרה.

שוקי כהן ז"ל. צילום: מעמוד הפייסבוק

התאונה כאמור אירעה לפני כשבועיים, ביום שלישי של חג ראש השנה והביאה למותו של תושב שכונת גילה שוקי כהן בתאונה במחלף רוזמרין. אשתו כאמור פונתה לבית החולים שערי צדק באורח קשה מאוד ומצבה משתפר.

בוחני תאונות הדרכים של המשטרה, פתחו כאמור בחקירה מאומצת שכללה איסוף נרחב של ראיות וממצאים הן בזירה והן לאורך הכבישים המובילים למקום התאונה במקביל לעדויות שנגבו ממעורבים ועדים לתאונה הקטלנית.

יממה לאחר מכן המשטרה עצרה שני חשודים, תושבי מזרח העיר בחשד למעורבות התאונה.  על פי החשד שני הנהגים 'שיחקו במשחקים אסורים' בצורה המסכנת את הנוסעים, אחד מהם איבד שליטה על הרכב והתנגש ברכבם של שוקי ז"ל וענת.

המשטרה בוחנת סרטון מזמן התאונה, אך כפי הנראה, לפי שעה לא ניתן להוכיח באופן חד משמעי מהסרטון כי שני הנהגים אכן ביצעו משחקים אסורים על הכביש.