אילוסטרציה: Sutterstock

פרסום ראשון: תושב מזרח העיר (19) נעצר הלילה (ד') בחשד שאנס וביצע מעשים מגונים, יחד עם חברו באישה שהכניס בכוח לרכבם באזור ממילא. מעצרו של החשוד הוארך בחמישה ימים.

החקירה שהחלה במרחב ציון לפני ארבעה ימים, נפתחה בעקבות תלונה של הבחורה. על פי עדותה היא נפגשה עם שני הבחורים באזור ממילא ושם הוכנסה בכוח לרכב ומשם הובלה למקום שאינה מכירה. בנוסף, על פי החשד, המעשים בוצעו באזור פתוח באורה-עמינדב כאשר החשוד יצא מהרכב, וחברו נשאר ברכב וביצע את זממו.

עורך דינו של החשוד ציין הבוקר (ד') בדיון הארכת מעצרו כי תמוה כיצד ניתן לחטוף אישה מאזור הומה כמו ממילא: "קשה לי לראות איך אפשר לחטוף גברת ממילא במיוחד אם יש קשר קודם, אבקש שהדברים ייבדקו". עוד הוסיף: "מדובר בשניים שהיו בקשר נפרדו וחזרו. לכן אני חושב כדי להתחיל לבדוק את רמת החשד".

הרכב שנתפס. צילום: דוברות המשטרה

בהחלטתו פסק שופט בית משפט השלום, אורן סילברמן כי קיים חשד סביר לביצוע המעשים: "בפניי בקשה להארכת מעצרו של המשיב אשר חשוד כי ביחד עם אחר ביצעו אינוס של אישה ומעשה מגונה . המשיב חשוד שקשר קשר עם האחר וסייע בידו לבצע את האינוס וביצע בעצמו מעשה מגונה בקורבן. קיים חשד סביר כנגד המשיב".

החשוד המרכזי נעצר יממה לאחר מכן. שני החשודים בשנות ה-20 לחייהם נחקרו בחשד לאיומים, קשירת קשר לעשות פשע, בעילה שלא בהסכמה חופשית, מעשה מגונה באדם ומעשה סדום שלא בהסכמה חופשית.