זירת הרצח בישוב מוצא (צילום: דוברות מד״א))

טרגדיה בישוב מוצא: גופת אישה נמצאה הערב (חמישי) בבית ביישוב מוצא הסמוך לירושלים כשלצידה נמצא גבר במצב קשה. כוחות רפואה ומשטרה גדולים הגיעו למקום ונסיבות האירוע נחקרות. עדי ראיה סיפרו כי הגבר לקח את הילדה שהייתה בבית, הגיע לבית השכנים - והתמוטט. לדברי מגן דוד אדום, הילדה לא נפגעה באירוע.

עו"ד עידן גמליאלי שמייצג מטעם הסניגוריה הציבורית את החשוד ברצח אשתו: "מדובר בטרגדיה נוראית. החשוד מאושפז בבית החולים במצב קשה כשהוא מורדם ומונשם ולכן בשלב זה גרסתו לא נשמעה. לאחר שמצבו הרפואי ישתפר נוכל ללמוד את גרסתו להשתלשלות האירועים ולבחון את המשך צעדינו". בית המשפט האריך את מעצרו עד ליום חמישי.

ממגן דוד אדום  נמסר כי ״בשעה 18:46 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים על אישה מחוסרת הכרה וגבר מעורפל הכרה, בבית בפרוזדור ירושלים. חובשים ופרמדיקים של מד"א קבעו את מותה של אישה כבת 30 ופינו לבית החולים גבר כבן 30 במצב קשה, כשהוא מעורפל הכרה״.

זירת הרצח בישוב מוצא (צילום: לירן תמרי)

פראמדיק על אופנוע מד״א, ישראל וינגרטן, סיפר: ״כשהגענו ראינו בבית אישה כבת 30 מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה, היא הייתה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותה. גבר כבן 30 שכב מעורפל הכרה, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותו בדחיפות לבית החולים כשמצבו קשה״.