ידי העובד נקשרו בניילון נצמד (צילום מסך מתוך הסרטון)

במסגרת חקירת אירוע חשד להתעללות בחסר ישע ב'שופרסל' בגוש עציון, אמש (ג') נעצר לחקירה חשוד נוסף תושב מזרח ירושלים. בית המשפט האריך את מעצרו ביממה. 

עו"ד עאטף פרחאת שמייצג מטעם הסניגוריה הציבורית את החשוד מסר: "מדובר בעובד שעובד במשך תקופה ארוכה בסופר ומעולם לא היו כלפיו תלונות. העובד מכחיש את החשדות וטוען כי אין לו קשר לאירוע. אנו מצפים שהמשטרה תסיים את החקירה בהקדם והוא ישוחרר לביתו". מעצרו הוארך עד מחר".

אתמול האריך בית המשפט את מעצרם של שלושת החשודים שנעצרו, ביניהם שניים ממזרח העיר. השופט קבע כי ישנו חשד סביר לביצוע העבירות המיוחסות ועילה של שיבוש, אך דחה את העילה למסוכנות. סנגורו של חסר הישע: "בסיפור הזה יש מוטיבים לאומניים, ונאמרו אמירות קשות נגד העם היהודי".

נציג המשטרה אמר בדיון כי מחומר החקירה עולה כי התעללות הזו נמשכה כבר מספר חודשים. "ישנן עדויות שהסיפור הזה התחיל לפני 3-4 חודשים. החשודים ניצלו את המגבלות שלו והתעללו בן מספר פעמים ככל הנראה, בין אם במכות ובין אם בקשירתו. מדובר בשני פועלים, עובדים, ערבים ישראלים, שפגעו במתלונן. האדם הנוסף נקשר לאירוע מהעדויות שעלו. האירוע חמור. צורם ופוגע. העלו את התמונה של אותו אדם לרשת ועשו צחוק מאותו אדם בצורה מבישה", אמר.