זירת התאונה ברחוב אשר וינר. צילום: דוברות איחוד הצלה

טרגדיה לפני כניסת שבת: רוכב אופנוע כבן 22 נהרג בתאונה בשכונת ארמון הנציב. חובשי ההצלה הוזעקו היום בצהריים לרחוב אשר וינר בעקבות תאונה של רוכב אופנוע עם רכב פרטי.

כוחות ההצלה שהגיעו למקום העניקו טיפול רפואי ראשוני לנהג הרכב ושני ילדיו שנפצעו באורח קל ולאחר מכן פונו לבית החולים שערי צדק. טיפול הוענק גם לרוכב האופנוע שסבל מפגיעה רב מערכתית, כוחות ההצלה נאלצו לקבוע את מותו במקום. 

בוחני תאונות הדרכים של המשטרה נמצאים במקום ופתחו בחקירת נסיבות התאונה.

המשטרה חסמה את הרחוב לטיפול בתאונה. צילום: חנית ריקן

יחיאל שטרן חובש באיחוד הצלה מדווח מהזירה: "לדברי עוברי אורח מדובר בתאונה עם מעורבות רכב פרטי ואופנוע. למרבה הצער נקבע מותו בזירת התאונה של רוכב האופנוע שסבל מפגיעה רב מערכתית. כמו כן הענקנו סיוע ראשוני לנהג הרכב ושני ילדיו שנפצעו באורח קל".

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד״א, יוסף חיים ישראלי, סיפר: ״רוכב האופנוע שכב במרחק גדול מזירת התאונה, פראמדיק ורופאה מתנדבי מד״א שהיו במקום וראו את התרחשות התאונה מיהרו להגיש לו טיפול רפואי, אך הוא היה ללא סימני חיים וסבל מפגיעה רב מערכתית קשה, ולצערינו נאלצנו לקבוע את מותו במקום. בנוסף, גבר ושני ילדים שהיו ברכב הפרטי פונו על ידינו לבית החולים כשמצבם קל״.

משה חמד מתנדב זק״א ירושלים, אמר: ״מדובר ברוכב אופנוע בן 22 שככה״נ איבד שליטה על האופנוע והתנגש בגדר בצד הדרך. כשהגעתי לזירה ראיתי אופנוע מרוסק על גדר בצידי הכביש, במרחק של כ 100 מטר משם שכב רוכב האופנוע כשהוא ללא הכרה והוא סובל מפציעות קשות, צוותי מד״א אשרו את מותו במקום. מתנדבי זק״א ירושלים נמצאים בזירה כדי לטפל בכבוד המת. נסיבות התאונה נחקרת ע״י המשטרה במקום.

לפני חודש נהרג רוכב אופניים חשמליים מפגיעת רכב סמוך לארמון הנציב. שוטרים שהגיעו למקום עיכבו את נהג הרכב ופתחו בחקירה.