זירת האירוע ואלי אריש. צילום: לירן תמרי ושלומי כהן

ניסיון חיסול לאור יום בשכונת רמות: אלי אריש הוא העבריין הירושלמי (50) שנורה ונפצע קשה הבוקר (ב') בשכונה. המשטרה ניהלה מצוד אחר החשוד שככל הנראה נמלט על אופנוע. הרקע לאירוע: פלילי. 

בסביבות השעה 07:21 התקבל דיווח במוקד מד"א על גבר שנפצע מירי בשכונת רמות. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן פינו אותו לביה"ח שערי צדק כשהוא במצב בינוני - קשה, בהכרה, ומצבו יציב.

מבית החולים שערי צדק נמסר כי "ליחידת הטראומה במרכז הרפואי שערי צדק הובא גבר כבן 50 במצב קשה עם פציעת ירי בפלג הגוף העליון. הפצוע, מורדם ומונשם עובר כעת טיפול דחוף ביחידה לרדיולוגיה פולשנית ולאחריה יועבר להמשך טיפול ביחידה לטיפול נמרץ".

זירת האירוע בשכונת רמות. צילום: דוברות המשטרה

מהמשטרה נמסר: "כוחות משטרת ישראל הוזעקו לפני זמן קצר לשכונת רמות בירושלים, בעקבות דיווח על ירי שבוצע לעבר תושב המקום ע"י חשוד שנמלט על אופנוע. כוחות המשטרה פתחו בסריקות נרחבות לאיתור החשוד, ובמקביל נפתחה חקירה. מבדיקה ראשונית עולה חשד שהרקע לאירוע פלילי".

יוחנן צמח ושוקי בקר חובשים באיחוד הצלה סיפרו: "כשהגענו למקום סיפרו לנו עוברי אורח כי לאחר שנורה הוא קפץ מגדר בגובה של 2 מטרים עקב הבהלה. הענקנו לו סיוע ראשוני בזירת האירוע ולאחר מכן הוא פונה לבית החולים שערי צדק כשהוא סובל מפצעי ירי וחבלות בכל חלקי גופו".