תורג'מן. אישור מהדירקטוריון | צילום: שלומי כהן

דירקטוריון חברת אריאל, בראשות ראש העירייה משה ליאון, אישר את המשך כהונתו של המנכ"ל ציון תורג'מן עד סוף השנה הנוכחית. ההחלטה התקבלה חודש בלבד אחרי מעצרו של תורג'מן (שכרגע משוחרר ללא תנאים)  בחשד שסיפק לאורך השנים אלפי כרטיסים לאירועים ולהופעות תמורת ביטול דוחות.

בתחילת השבוע התכנס הדירקטוריון על מנת לאשר את המשך כהונתו של המנכ"ל הנוכחי עד סוף שנת 2019. מדובר בהליך שחוזר על עצמו אחת לשנה מכיוון שעל פי החוק חובה להאריך ולאשרר מדי שנה את כהונתם של מנהלי חברות עירוניות שעברו את גיל 70. בפגישה נכחו ראש העירייה בכובעו כיו"ר הדירקטוריון, סגניו צביקה כהן ואלישע פלג, מנהל אגף הספורט איציק קורנפיין והיועץ המשפטי אלי מלכה.

המשתתפים החליטו להאריך את כהונתו של תורג'מן עד סוף 2019, מאחר שלא נמצאה כל מניעה משפטית לכך.

תורג'מן חזר עוד קודם למשרדי אריאל ולעבודתו המלאה, לאחר שנעצר בתחילת אוגוסט בחשד למתן שוחד, ושוחרר מאז ללא כל הגבלה. על פי המשטרה, תורג'מן חשוד כי סיפק בחינם, בשיתוף גורם נוסף בחברה, "אלפי כרטיסים לאירועים והופעות במטרה לקדם טובות הנאה ובהן ביטול דוחות חניה", על פי הודעת המשטרה. כמו כן טוענות רשויות החוק כי הוא "פעל לקבל היתרים להריסתו של מבנה בדרום העיר המוגדר כ'מבנה לשימור' הנמצא בהחזקת אשתו, ובנייתו של בניין דירות במקומו".

זמן קצר לאחר המעצרים ופרסום שמות החשודים, שם קץ לחייו עצור נוסף בפרשה, מנהל גנזך רישוי ובנייה בעירייה דני כץ, במהלך שזעזע את כיכר ספרא.

תגובת העירייה תתפרסם כשתתקבל.