חדר במלון במחנה יהודה | הדמיה: יח"צ

יוקרה מעל הבסטות: קבוצת מלונות הטרנדים היוקרתית 'בראון' מגיעה לשוק מחנה יהודה. מלון 'בראון מחניהודה' ייפתח בסוף השנה במגדל מנרב עם חזית לכיוון רחוב יפו. מדובר במגדל שצמוד לשוק ולחניון במתחם כי"ח. המלון ייחשב גדול ביחס לשאר מלונות הרשת, שמפעילה כיום בעיר את 'וילה בראון' ברחוב הנביאים, שבו 23 חדרים.

אוכל טרי מהשוק

במלון יהיו 115 חדרים, ובין הצ'ופרים למתארחים יהיו מתחם ספא וגג עם 'דק' פתוח לכיפת השמיים לשיזוף וטבילה בהוט טאב. בחלק מהחדרים יהיו מרפסות שבהן יותקן ג'קוזי פרטי. המסעדה שתפעל במלון תתבסס על חומרי הגלם הטריים והצבעוניים של השוק, וכמו כן יהיה ב'בראון מחנה יהודה' בר אלכוהולי, שיהיה פתוח עבור בליינים לצד אורחי המלון.

ברשת בראון מתכננים להציע חבילות בילוי שיכללו גם את המסעדות והברים של השוק.

בניית המגדל שבו יהיה המלון הושלמה לאחרונה, ובחודשים הקרובים ייערך השיפוץ הפנימי ויוכשרו המרחבים הציבוריים והמתחמים השונים שלו. הצפי לפתיחה הוא לקראת סוף השנה. 

ליאון אביגד, מייסד ובעלים משותף של קולקציית מלונות בראון: "מבחינתנו ירושלים זה לא רק חומות והיסטוריה אלא גם הווה מגניב ומלהיב, תוסס וכיפי. שוק מחנה יהודה הוא אחד המגניבים בעולם. המסעדה שנקים תשדר את טעמי השוק ואת ההווי המיוחד של סצנת הלילה שבו".

בראון הוטלס היא קבוצה תל אביבית המוכרת בשל מגוון מלונות הבוטיק המעוצבים שלה, דוגמת בראון TLV בנווה צדק. את הרשת הקימו בשנת 2010 אביגד וניצן פרי.

הקבוצה נמצאת כיום בבעלות משותפת גם עם ניר ויצמן והכשרת הביטוח ופועלת גם בחוץ לארץ. 14 בתי מלון פועלים תחת הקבוצה, ששמה לעצמה יעד של 50 מלונות בשנים הקרובות. נוסף על מלון במרכז העיר, בראון מפעילה בירושלים מלון במושבה ועתידה לפתוח עוד אחד ברחוב בן סירא, בסמוך למוזיאון הסובלנות שבנייתו נשלמת בימים אלה.