טפסר ניסים טויטו. צילום: תיעוד מבצעי כבאות והצלה לישראל

טפסר משנה רוני סונינו מונה היום (ה') למפקד תחנה במחוז ירושלים בכבאות והצלה. סונינו מחליף את תת-טפסר אייל כהן שכיהן במשך 4 השנים האחרונות בתפקיד.

טפסר משנה רוני סונינו שימש סמת"ח תחנת "רימון" החולשת על גזרת צפון ירושלים.

בטקס חגיגי נכחו רב טפסר דדי שמחי, ראש עיריית ירושלים משה ליאון, מנכ"ל המשרד לבט"פ ניצב בדימוס משה צ'יקו אדרי, מפקד כב"ה מחוז ירושלים טפסר ניסים טויטו, קצינים, לוחמי אש, מתנדבים, אנשי ציבור רבים ובני משפחה.

תת-טפסר אייל כהן נכנס לאחרונה לתפקיד סגן מפקד מחוז ירושלים של כבאות והצלה לישראל.

תת-טפסר אייל כהן. צילום: תיעוד מבצעי כבאות והצלה לישראל

טפסר ניסים טויטו מפקד כבאות והצלה מחוז ירושלים: "העיר ירושלים היא עיר בעלת מורכבות וייחודיות שאין שניה לה. העיר הגדולה ביותר בישראל, עם המגוון התרבותי והדתי הנרחב והמורכב ביותר, ועם תרחישי ייחוס רבים מאוד. הפיקוד על העיר הזו, הוא פיקוד מורכב ומאתגר, האתגר של לוחמי האש בירושלים, והחשיפה המבצעית שלהם היא הגדולה והשוחקת ביותר.

"לפיכך, רמת המוכנות, ההיערכות וההשקעה הן של הנציבות והן של המחוז בתחנות ירושלים, נמצאת אף היא ביחס ישיר לאתגרים אלו"

"אני מאחל הצלחה רבה למפקד הנכנס טפסר משנה רוני סונינו, וביחד עם כל לוחמי האש בתחנות ומטה המחוז, אני מודה לתת טפסר אייל כהן על שנות הפיקוד המצויינות שלו על תחנת ירושלים".

צילום: תיעוד מבצעי כבאות והצלה לישראל

ראש עיריית ירושלים, משה ליאון: "אני מאחל הצלחה רבה לרוני סונינו מפקד התחנה הנכנס ומוסר את תודתי הכנה לאייל כהן המפקד היוצא, על השנים הרבות וההקרבה האישית. תחנת הכיבוי של גבעת מרדכי היא מהתחנות המאתגרות והעמוסות ביותר במדינת ישראל, האתגרים שעומדים בפניה הן רבים ומורכבים ולוחמי האש המצוינים שלנו עומדים במשימתם באומץ לב ובנחישות. אני גאה בכם".