מיכל סלה ז״ל. (צילום: באדיבות המשפחה)

במשפחתה של מיכל סלה ז״ל שנרצחה באכזריות על פי החשד בידי בעלה אלירן מלול, עדיין מנסים להבין מה היה המניע לרצח, שהתחבא בין הזוגיות המאושרת של השניים לכאורה, כפי שנראתה כלפי חוץ.

מיכל נאבקה באלירן עד הרגע האחרון: פרטים חדשים מחקירת הרצח במוצא

יחד עם המשטרה, מנסה המשפחה להגיע לכל אדם שהכיר את מיכל ואלירן, בנסיון לקבל כל פיסת מידע. ״אם הכרת את אלירן או מיכל ויש לך מידע, או אם נחשפת למידע - כצד שלישי - משמיעה או ברשת, אם באפשרותך לסייע לפענח את הפאזל - פנו למשטרה. עכשיו. גם אם שמעת משהו מחברה של חברה. גם אם נראה לך שזה פרט שולי ולא חשוב שקשור ליום הרצח״, כתבה בן עמי. 

הפוסט שפרסמה אחותה של מיכל סלה ז״ל:

בתוך כך בימים האחרונים נחשפו עוד פרטים חדשים מהחקירה שמעידים כי מיכל סלה ז"ל נמלטה מפני בעלה וניסתה להיאבק בו בשארית כוחותיה. גורם שנכח בזירת הרצח סיפר שכמעט בכל חדר בבית היו סימני מאבק וכתמי דם.

מיינט ירושלים בפייסבוק - לחצו כאן לכל העדכונים

החשוד ברצח, אלירן מלול, שוחרר אתמול (שישי) מבית החולים והועבר למתקן כליאה מיוחד של שירות בתי הסוהר, זאת לאחר שסרב לעבור בדיקה פסיכיאטרית. המשטרה פנתה לבית המשפט בבקשה שזה יכפה על מלול לעבור את הבדיקה אך השופט אוהד גורדון דחה את הבקשה בטענה כי "מצב הדברים אינו מקים בסיס להוראה על אשפוז כפוי על פגיעתה הקשה בזכויות אדם. לסיכון העצמי, ככל שהוא קיים, ניתן לתת מענה באמצעות השגחה הולמת במתקן המעצר".