אירוע לא שגרתי באוטובוס בירושלים. למצולמת אין קשר לכתבה. צילום: פרטי

סערת התבטאות המרצה כלפי חיילת צה"ל מסרבת לגווע ומגיעה אל האוטובוס: שיחה בין נהג אוטובוס לסטודנטית באחד מקווי האוטובוס לגבעת רם של חברת אגד גלש בשבוע שעבר לפסים אלימים

בסרטון שצולם על ידי נוסעת אחרת, תועד הנהג מקלל ומגדף את המרצה מהאוניברסיטה העברית, קרולה הילפריך, עקב התבטאותה בשבוע שעבר כלפי חיילת במוסד: "זאתי השרמוטה, הזאת שהולכת לנגב חומוס ביפו. שמשתינים לה בחומוס ועוד מנגבת ואומרת 'וואי איך טעים'". 

"הם החלו לשוחח על המקרה ואז הנהג החל לקלל את המרצה בקללות איומות. לא האמנתי שמשרת ציבור מתבטא בצורה הזו במיוחד מול קהל נוסעים, היו על הקו הרבה נוסעים ערבים מה שגרם עוד יותר לאי נעימות", סיפרה הנוסעת, "הדבר לא קשור לדעה פוליטית אלה לתרבות דיון וכבוד בן אדם שמקלל לא צריך לעבוד עם ציבור".

לבסוף, עם הגעת האוטובוס לקמפוס האוניברסיטה בגבעת רם נפרד הנהג מהסטודנטית ואף המליץ לה "תירקי לה על הפרצוף". הנוסעת שהיתה המומה פנתה לנהג ואמרה: "שתדע שאתה איש דוחה ואני מתביישת". זה לא נשאר חייב והשיב לה "לכי לעזאזל".

"הסגנון הבוטה והגס שתועד יטופל הדרכתית ומשמעתית כלפי הנהג"

מאגד נמסר בתגובה: "הפוסט שעלה ברשת גורם לכולנו באגד לתחושת מבוכה ושאט נפש. הנהגים באגד נוהגים תדיר בלקוחותינו באדיבות ובכבוד רב. הסגנון הבוטה והגס שתועד והועלה ברשת יטופל הדרכתית ומשמעתית כלפי הנהג בכל הרצינות והעוצמה וללא כל משוא פנים. אנחנו מתנצלים".