בעקבות תלונה שהוגשה במשטרה לפני מספר ימים על חשד להתעללות בחסר ישע בסניף שופרסל בגוש עציון, פתחה המשטרה בחקירה שהובילה אתמוך (שני) למעצר שני חשודים בחשד למעשים.

״במסגרת החקירה נחקרו ונגבו עדיות ממספר עובדים במקום והבוקר נעצרו לחקירה שני חשודים תושבי בית לחם ומזרח ירושלים בחשד להתעללות בחסר ישע״. החקירה נמשכת, כך לדברי המשטרה.

ביום חמישי בשבוע שעבר, פועל ברשת שופרסל תועד כשהוא מתעלל בעובד חסר ישע בסניף בגוש עציון. בסרטון, שהופץ ברשתות החברתיות, נראה הפועל קושר את ידיו של העובד עם ניילון נצמד ומכה בו באמצעות גליל הניילון הנצמד. באותה העת, דרש ממנו לחזור על המילים שאמר: "אתה מנהל חלב". העובד חזר אחריו, ולאחר מכן הוכה בעורף. הנהלת שופרסל זימנה את הפועל לשימוע לפני פיטורים והגישה נגדו תלונה במשטרה. 

ידי העובד נקשרו בניילון נצמד (צילום מסך מתוך הסרטון)

בהמשך הסרטון הפועל מלמל כמה מילים בערבית, הכה בעורפו של העובד, ודרש ממנו אחר כך גם לחזור אחרי המילים שאמר בערבית. חסר הישע ביקש שיסירו את הניילון הנצמד מידיו: "תפתח חם לי", וכך הסתיים הסרטון. ברשתות החברתיות רבים התייחסו למקרה, ואף טענו כי מדובר בתקיפה ממניע לאומני.

משופרסל נמסר בתגובה: "אנו דוחים בשאט נפש את הההתנהגות הנצפית בסרטון זה. נעשה כל שביכולתנו כדי שדברים שכאלו לא יישנו. אנו בשופרסל מאמינים בדו קיום אמיתי וכן, ודוחים כל גילוי של אלימות בין עובדים ובכלל. אנו מצויים בקשר עם העובד שנפגע באירוע ומלווים אותו ככל שיידרש".