יש גם מחלקה לנשים. צילום: shutterstock

בשנים האחרונות עלתה לסדר היום לא מעט פעמים הסוגיה של קיום יחסי מין במגזר החרדי, אך המודעה שהופיעה במקומון חרדי המופץ בשכונת חרדית ליד מרכז העיר הצליחה להפתיע גם אותנו

"כדורי שלום בית - יותר יעיל, יותר מהיר, הסודיות מובטחת", נכתב במודעה. לצד הפרסום הלא שגרתי נכתב כי יש מחלקה מיוחדת לנשים. לשאלת "ידיעות ירושלים" מהם 'כדורי שלום בית', ענו במוקד הטלפוני כי מדובר בכדורי ויאגרה. "אלו כדורי שלום בית להגברת הכוח גברא. זה אומר שאם אתה צריך כוח וחשק לשלום בית, זה עושה את העבודה בתוך 20 דקות. אתה משלם מאה שקל והכדורים מגיעים אליך במשלוח עד הבית".

מובן שהמשווק מודע לבושה שעלולה להתעורר אם החבילה לא תגיע ליעדה או תגיע לבן משפחה אחר, לכן מובטחת גם סודיות גבוהה, בנוסף למשלוח חינם. כיאה לשיווק במגזר, יש, כאמור, מחלקה נפרדת לנשים שמעוניינות לרכוש את המוצר עבור בעליהן.

המודעה מתוך המקומון החרדי

"בציבור החרדי משתמשים בכדורי ויאגרה ובמוצרים להגברת החשק המיני לא פחות מכפי שמשתמשים בהם בציבור הכללי", אומר ד"ר דוד ריבנר, מטפל מיני במגזר החרדי ובעל קליניקה בירושלים. "כדי להביא ילד לעולם צריך זקפה. ככה זה עובד. על זה עומדת היכולת לקיים יחסים, לכן אין בכדורים האלה בעיה הלכתית והשימוש בהם הוא לגמרי משהו שקיים בציבור החרדי".