התאונה במחלף רוזמרין. צילום: עמית וקנין

אסון בראש השנה: שוקי כהן, בעלה של ענת כהן מחנכת כיתה י'2 ומורה לחנ"ג בתיכון מקיף גילה, נהרג אתמול (ג') בתאונה במחלף רוזמרין בכביש בגין. לכהן שעבד כטכנאי אלקטרוניקה, היתה חנות חשמל בקניון אחים ישראל והוא הותיר אחריו שלושה ילדים ואישה. רק לפני כשבוע הזוג חיתן את בנם. 

מצבה של אשתו ענת קשה מאוד. מבית החולים שערי צדק נמסר אתמול כי מצבה קשה מאוד עם פגיעה רב מערכתית קשה ופגיעת ראש קשה והיא מאושפזת מורדמת ומונשמת ביחידה לטיפול נמרץ.

שוקי כהן ז"ל. צילום: מהפייסבוק

בתיכון מקיף גילה מרכינים את הראש לזכר בעלה של המחנכת ענת שנהרג בתאונת דרכים. מבית הספר נמסר: "לצערנו, השנה נפתחת בבשורה קשה. מחנכת כיתה י'2 ומורה לחנ"ג, הייתה מעורבת היום בתאונת דרכים שבה נהרג בעלה והיא נפצעה קשה. היא מאושפזת בטיפול נמרץ. אנו מאוחדים בתפילה להחלמתה המהירה והשלמה. בשורות טובות".

התאונה במחלף רוזמרין. צילום: עמית וקנין

"אדם שכולו נתינה, עזרה ואהבה"

אחד מחבריו בשכונה כתב: "מסרב לשמוע על הבשורה הקשה והמרה. איך שוקי אדם מלח הארץ שכל כל כול אדם של נתינה עזרה אהבה הלך. שוקי היקר שבכל דבר היה עוזר לי מסייע בכל בעיהאיך אפשר לכתוב עלייך בלשון עבר. רק בשבוע שעבר רקדנו אתכם בחתונה".

יורם אלהרר, חברו לעבודה במשך 15 שנה סיפר עליו: "אציל נפש, מיוחד במינו, אין אנשים כאלה בעולם. איש טוב לב. אי אפשר לסכם בכמה מילים. לא קמתי לפתוח הבוקר את העסק. אני לא מעכל. כולם אוהבים אותו. כל כך הרבה אנשים אהבו אותו".

עוד נפצעו בתאונה במחלף רוזמרין כארבעה אנשים באורח בינוני וקל. כוחות ההצלה פינו את הפצועים לבית החולים שערי צדק והדסה עין כרם. המשטרה פתחה בחקירה.

ההודעה שפרסמה המשפחה

הלוויה תתקיים היום (ד') בשעה 14:00 בגבעת שאול באיזור הספרדי.  יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב יעקב פולוצקי 10, דירה 2, גילה.

יהי זכרו ברוך