תהילה הילי עומר. צילום: תומר תרלן בן אבי

לפני כשנתיים וחצי, כל חלומותיה של תהילה הילי (עומר) בת ה-23 ממעלה אדומים התנפצו. ביום אחד היא קיבלה את הבשורה שהיא חולה בסרטן אלים, מהרגע שהחלימה עד שחלתה שוב עברו חודשיים בלבד. כעת היא שוב מוגדרת כחולה סופנית אם לא ימצא טיפול מתאים. כעת המשפחה מבקשת את עזרת התושבים במימון טיפול בגרמניה שיכול להציל את חייה.

תהילה חלתה לפני כשנתיים בסרטן מסוג ברבדומיוסרקומה גרורתי דרגה 4, סרטן אלים שהיה ממוקם בפניה. מאותו רגע חייה עברו להתנהל בבתי חולים, ועברה תלאות באשפוז והכימו. אחרי תקופה לא פשוטה היא הצליחה להתגבר על הסרטן והחלימה. תהילה חגגה, התאמנה בחדר כושר, יצאה וקרנה מאושר. בעמוד הפייסבוק שלה היא סחפה מדינה שלימה כששיתפה את כולם במסע שלה.

חודשיים בלבד תהילה הצליחה לחגוג ולהנות, ואז אחרי חודשיים הגידול חזר, גדול יותר ואלים יותר. בימים אלו תהילה נמצאת בביתה כשהגידול ממוקם במערכת העצבים והעיניים ומשפיע על כל גופה, ראייתה, תפקודה, הליכתה ומאיים לגרום לקריסה.

לפני כמה ימים הוגדרה תהילה כחולה סופנית אם לא ימצא טיפול. בימים האחרונים משפחתה שמלווה אותה שמעה על טיפול בגרמניה שיכול להציל אותה ומוכנה לתת לה טיפול מציל חיים. הבעיה העומדת בפני טיסתה של תהילה הוא כסף שאין למשפחה. על כן המשפחה החלה בגיוס כספים כדי שיוכלו להעלות אותה למטוס כבר בשעות הקרובות.

"עוד מעט תעבור חצי שנה מהרגע שהודיעו לי שאני חולה שוב.. ולצערי, גם הפעם השנייה לא רחמנית. ככל שעוברים הימים הרשימה גדלה .את רשימת החלומות הגדולים החליפה זמנית רשימת חלומות קטנים,חלומות קיומיים.. דברים בסיסיים שלוקחים כמובן מאליו,והיום שאני לא מסוגלת לעשות אותם אלו הדברים שאני הכי משתוקקת אליהם", כתבה.

"אנו חייבים דחוף את העזרה שלכם כי אנו והיא מאבדים זמן יקר. עכשיו זה רק אנחנו, למען הילי שלנו", כתבו בני משפחתה בעמוד הפייסבוק.

לתרומה בעמותת רחשי לב - לחצו כאן.