צילום אילוסטרציה: shutterstock

פרסום ראשון:
חשד לפרשת זנות חמורה בירושלים - בתום חקירה ממושכת שהתנהלה במחוז ירושלים, נעצר הבוקר תושב העיר כבן 67 לאחר שעל פי החשד שידל קטינות לעסוק בזנות, בנוסף הגבר חשוד בבעילת הקטינות.

על פי ממצאי החקירה הגבר אפשר לקטינות להתגורר בבת בושות אותו הוא ניהל. עד עתה נחקרו מספר קטינות על ידי חוקרי ילדים ובכוונת המשטרה לגבות עדויות מגורמים נוספים. להערכת המשטרה הגבר קיים יחסי מין עם אותן קטינות.

בחקירתו ציין החשוד כי הרקע למעצרו הינו "סכסוך" עם גורמים שונים, במשטרה דחו את הטענה. חקירת הפשרה החלה לפני כשבועיים.

ממשטרת ירושלים נמסר כי ״שוטרי משטרת ישראל פשטו הלילה על מתחם בירושלים ששימש על פי החשד לצורך עיסוק בזנות של קטינות בגילי 14-17. במסגרת המאבק של משטרת ישראל בתופעת העסקת נשים בזנות, בתום חקירה סמויה ,פשטה משטרת ישראל הלילה על מתחם בעיר ירושלים שעפ"י החשד הוחזק לשם זנות. הלילה עם הפיכת החקירה לגלויה הגיעו, שוטרי משטרת ישראל מצוידים בצווי חיפוש ומעצר, למתחם ועצרו לחקירה 3 גברים תושבי ירושלים והסביבה, בחשד להבאת קטינה שטרם מלאו לה 14 לעיסוק בזנות ואחד מהם בהפעלת המקום עצמו. במקום נעצר חשוד נוסף שברשותו נמצאו סמים מסוכנים מסוג קנביס וחשיש במשקל כולל של יותר מחצי קילו. 4 העצורים הובאו הבוקר לדיון בבקשה להארכת מעצר בבית משפט השלום בירושלים שהאריך את מעצרם ב 3-4 ימים. משטרת ישראל תפעל בנחישות כנגד עבירות ניצול נשים וקטינות, ובכלל זה כל עבירה או תופעה פסולה העולה לכדי הגדרת זנות״.