מחפשים עבודה. אילוסטרציה: shutterstock

תמיד רציתם לעבוד במשרדי ממשלה והסתבכתם עם הבירוקרטיה? עיריית ירושלים ונציבות שירות המדינה יקיימו יריד תעסוקה בשבוע הבא (17.7) במתחם התחנה הראשונה אשר ינוהל במתכונת של דוכני משרדים ורשויות.

האירוע מהווה חלק מסדרת פעילויות מתוכננות לשם חשיפת הציבור הרחב להזדמנויות תעסוקה רבות ומגוונות במשרדי הממשלה, יחידות הסמך ומערכות הבריאות והביטחון בשירות המדינה.

במסגרת האירוע יוצגו פעילות המשרדים השונים, ויוענק מידע אודות אפשרויות התעסוקה. הציבור יוזמן להגיש מועמדות למשרות, החל ממשרות סטודנט, משרות תחיליות, משרות מיועדות לאוכלוסיות מרקע מגוון, ומכרזים לאקדמאים ולתפקידים ייחודיים.

האירוע מתקיים דרך 'יחידת הגיוס ואגף בחינות ומכרזים׳ ומדובר בפעולה הראשונה מיני רבות שמתכנן האגף יחד עם עליית כל משרדי הממשלה לירושלים.

"המטרה היא למנף את היתרון של ירושלים כעיר ממשל ולהנגיש שלל משרות בשירות המדינה למועמדים פוטנציאליים בקרב סטודנטים ואקדמאים, צעירים ומבוגרים כאחד, ועל ידי כך להשאירם בעיר", מסבירים בנציבות, "אגף בכיר בחינות ומכרזים בנציבות שירות המדינה אמון על תהליכי הגיוס המיון וההשמה למשרות בשירות המדינה, עבור כ- 300 מכרזים פומביים ו- 120 אלף מועמדויות בממוצע בשנה".

"אנו רואים באירוע זה הזדמנות פורצת דרך למתג את שירות המדינה כמעסיק מוביל, ובד בבד להנגיש את שירות המדינה באופן בלתי פורמאלי לציבור בכלל ולמועמדים פוטנציאליים למשרות בשירות המדינה בפרט", סיכמו.

משה ליאון, ראש עיריית ירושלים: "יריד התעסוקה הוא תוצר של עבודתנו המאומצת להשארת הצעירים בעיר. אנו פועלים במספר מישורים: דיור, תעסוקה ותרבות מותאמים בעבור צעירים ומייצרים מעטפת תומכת לסטודנטים ולמשפחות צעירות. אני מודה לנציבות שירות המדינה על התגייסות למען המטרה הכל כך חשובה הזו".

מתחם התחנה הראשונה בירושלים, יום רביעי ה-17.7.2019, 16:00-21:00. לפרטים נוספים ולאיוונט. לחצו כאן.