רצח הזוג כדורי: קרוב משפחה נוסף עוכב לחקירה בכניסה לבית המשפט; מעצר החשוד המרכזי הוארךבזמן שהתקיים דיון בהארכת מעצרו של החשוד המרכזי, אחיו עוכב לחקירה בכניסה לדיון בבית המשפט השלום. מעצרו של החשוד המרכזי הוארך בשמונה ימים נוספים. כמו כן, על שאר הפרטים עדיין מוטל צו איסור פרסום. סנגורו של החשוד המרכזי: "הוא אדם נורמטיבי כל כך"

החשוד במרכזי בהארכת המעצר. צילום: עמית שאבי

דרמה בבית המשפט: בלשי הימ"ר עכבו לחקירה את אחיו של החשוד המרכזי ברצח בני הזוג כדורי בחשד למעורבות ברצח, בזמן שהמתין לתחילת הדיון בעניין הארכת מעצר של אחיו. בנוסף, בית משפט השלום האריך את מעצרו של החשוד המרכזי בשמונה ימים נוספים. 

המשטרה מייחסת לחשוד המרכזי חשד למעורבות ברצח ולאשתו ששוחררה ממעצר בית חשדות של קשירת קשר ושיבוש מהלכי חקירה.

פרקליטו של החשוד המרכזי, עו"ד, גיא מימון: "לא נראה שיש פה התפתחות משמעותית. לא נראה בכלל שיש פה אפילו כיוון של חקירה שיכול להצביע על חשד ברמה התפתחותית כזאת שמצדיק מעצר או הטחת האשמות כל כך חמורות. חשדות כל כך חמורים כלפי אדם נורמטיבי כל כך, אדם מיוסר, אדם שבור, אדם רצוץ".

יהודה ותמי כדורי ז"ל אותרו בביתם עם סימני אלימות באמצע חודש ינואר על ידי צוות כיבוי אש ללא רוח חיים לאחר שקרוביהם לא הצליחו להשיג אותם בטלפון מספר ימים. הלוחמים השתלשלו לתוך הדירה דרך המרפסת, ושם גילו את בני הזוג ללא רוח חיים. צו איסור פרסום הוטל על פרטי החקירה של האירוע. לאחר האירוע נעצר חשוד ומספר ימים מאוחר יותר הוא שוחרר ממעצרו.


window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ article: 'auto', url: window.location.href }); // for every page you should set the relevant url if(window.page_counter===undefined) window.page_counter=0; window.page_counter++; taboola_container_id = 'taboola-right-rail-' + page_counter; taboola_container_id2 = 'taboola-below-article-' + page_counter; $("#taboola-below-article").attr("id",taboola_container_id2 ); // Create DOM element to contain the widget // Should have the id that was set above window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: taboola_container_id2, placement: 'Below Article Thumbnails - Jerusalem', target_type: 'mix' });
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה