צילום אילוסטרציה: shuttestock

חקירת משטרה שנפתחה בחשד לשוד, חשפה מסכת עבירות סרסרות, עבירות מין ושימוש בקטינה כבת 15 כנערת פיתוי לקורבנות, על ידי 2 חשודים, תושבי ירושלים.

החקירה שעניינה חשד לשוד, נפתחה בראשית שבוע שעבר, בעקבות תלונה שהוגשה על ידי אדם שטען כי שני חשודים אותם הכיר, שדדו ממנו רכוש וכסף לאחר שקבעו עמו באמתלה ביער בצפון העיר.

חוקרי המשטרה שהתקדמו במהירות עם החקירה והגיעו לזהותה של קטינה כבת 15, וחשפו מסכת עבירות שעל פי החשד גרמו לה החשודים לבצע וכן הם ביצעו באמצעותה, וזאת על פי החשד על ידי סרסרות והפעלתה כנערת פיתוי, על מנת לאתר קורבנות ולהביאם לפגישה אינטימית עם הקטינה למטרת ביצוע מעשי שוד.

עוד עלה החשד, כי אחד החשודים ביצע בקטינה עבירות מין, וכן החשודים נהגו לפרסם את מספרה של הקטינה ברשתות חברתיות שונות, לשלוח ל'מעוניינים' תמונות אינטימיות שלה, ואף להשתמש בעצמם במכשירה הנייד לצורך התכתבויות בעלי אופי מיני לקביעת הפגישות האינטימיות.

חוקרי המשטרה עצרו את 2 החשודים בשנות ה – 20 לחייהם (ירושלים, מעלה אדומים), זאת לאחר שאחד מהם היה בבריחה במשך מספר ימים, ולבסוף נעצר על ידי השוטרים בצפון הארץ.

החשודים נחקרו בחשד לעבירות קבלת דבר במרמה, קשירת קשר לעשות פשע, שוד מזויין \ בחבורה \ באלימות, סרסרות מחמירה בקטינה שמלאו לה 14, בעילת קטינה מתחת ל 16 שלא בהסכמתה החופשית.

מעצרם של החשודים הוארך על ידי בית משפט השלום בירושלים, והיום צפויה הארכה נוספת של אחד מהם.

החקירה נמשכת