נתנאל סנדרוסי. צילום: יואב דודקביץ'

האם קשיים בראיות יביאו לשחרור המעורבים בתאונת הפגע וברח? בדיון שנערך אתמול (ד׳) בבית משפט המחוזי בעניינים של החשודים בתאונת פגע וברח בגולדה מאיר בה נפגע נער כבן 11 באורח אנוש, נתנאל סנדרוסי ומאור גמליאל הועלו מספר קשיים ראייתיים שייתכן ויביא לשחרור המעורבים למעצר בית. 

"לא ניתן להתעלם מסימני השאלה שהעלו באי כוח המשיבים בנוגע למעורבות המשיבים בעבירות", פסק שופט בית המשפט המחוזי רם וינוגרד, "בנסיבות אלה, בהנחה ששירות המבחן יציג תסקיר חיובי בעניינם של המשיבים נראה שיש מקום להורות על שחרורם לחלופת מעצר".

רק לפני כחודש הוגש כתב אישום נגד נתנאל סנדרוסי בגין הפקרה לאחר פגיעה ונגד מאיר גמליאל בגין עבירות של חובת נוסע להתקשר לגופי הצלה ונהיגה מעל המהירות המותרת.

בחול המועד פסח, נפגע קשה בנימין בייגל אייזן בן ה־11 בתאונת פגע וברח. לאחר התאונה מסרו במשטרה כי באזור גבעת זאב אותר הרכב שעל פי החשד היה מעורב בה. מצבו של הילד עדיין אנוש והוא מאושפז בטיפול נמרץ ילדים בשערי צדק. זהותו של סנדרוסי היתה ידועה למשטרה לאחר הימצאות הרכב בגבעת זאת באותו הלילה. לאחר שפרסמה המשטרה את תמונותו בתקשורת הוא הסגיר את עצמו למשטרה וטען כי לא ידע שמחפשים אחריו. מספר ימים לאחר מכן נעצר מקורבו ומעצרו הוארך גם כן. לאור מורכבות האירוע הוקם צח"מ (צוות חקירה מיוחד) בשיתוף ימ"ר ואגף התנועה.