פיני עזרא. צילום: רפי קוץ

פגיעה בתעמולת בחירות מצד פעילים ממטות שונים נהפכה לדבר שבשגרה בימים בהם מערכת הבחירות סוערת וגועה. חבר מועצת העירייה, פיני עזרא (ש"ס) השתהה אמש (ב') מדוע אין צוות שעובר על המודעות של המועמד עופר ברקוביץ בכניסה לנווה יעקב בקבוצת וואטסאפ.

לפני מספר ימים דיווחנו במיינט ירושלים אודות קבוצת פעילים נוספת של משה ליאון שעוסקת בהשתחתת שלטי תעמולה של ברקוביץ. במטה ליאון אמרו בתגובה כי הם ביקשו מהפעילים ״לחדול ולהבליג״.

"מדוע אין צוות שעבר על הלוחות בלילה. בלילה כזה נרדמים?", כתב עזרא את הדברים על רקע שליחת תמונה של אחד מפעילי ליאון, שתיעד מספר שלטי חוצות של המועמד ברקוביץ׳ שנתלו ברחובותיה של ירושלים הבוקר. חברו לקבוצה, דוד עמר, עובד מדינה המשמש אף הוא במשרה בכירה כיועץ שר הדתות הגיב גם הוא על התמונה: "נו, לתלוש".

צילום מסך מתוך ההתכתבות

בתגובה מסר פיני עזרא: "בדבריי התכוונתי מדוע לא דאגו להדביק מודעות של ליאון. לרגע לא היה בדבריי כוונה שמישהו יוריד מודעה של מישהו אחר. היה ראוי להיצמד למילים, ולא להסיק מסקנות מחצאי משפטים מצילום מסך שנעשה מתוך דיון ארוך".

דודו עמר מסר: "כמי שנושא שיפור פני העיר יקר לליבו, אני בהחלט מעודד תלישת שלטים שנתלים באופן בלתי חוקי שלא באמצעות לוחות המודעות המיועדים לכך".