אירוע אלים התרחש השבוע בבי הספר 'הניסויי' כאשר תגרת ידיים פרצה בין תלמידה לחברה לספסל הלימודים. מנהל בית הספר העניש את התלמיד ושלח אותו ליום אחד בבית, לפי בחירתו. התלמידה מסרבת לזחור לבית הספר עד אשר הנושא יטופל.

לפני כשנתיים התיידדו הנער והנערה, אלא שאז הוא החל להפיץ עליה סיפורים, וטען כי שכבה עימו. הנערה הכחישה, הנהלת בית הספר התערבה והנושא טופל ונרגע. לדברי גורמים בבית הספר, השבוע מסיבה לא ברורה, שב הנער והחל לספר כי הנערה שכבה עימו ועם אחרים, הנערה זעמה ודחפה את הנער.

בתגובה זה היכה אותה ובין השניים התפתח עימות אלים שהופסק על ידי הצוות החינוכי. השניים זומנו לשיחה אצל מנהל בית הספר, אורי גבע. אלא שלהפתעת הנערה, מנהל בית הספר החליט כי הנער יושעה ליום אחד, על פי בחירתו, מבית הספר.

הנערה שבה למחרת לבית הספר וגילתה כי הנער מסתובב כרגיל וממשיך להפיץ עליה סיפורים שקריים, לטענתה. "היא הייתה מאוד נסערת, הוא הפך אותה ללעג בבית הספר", מספרים בני משפחתה של הנערה ודורשים כי הנהלת בית הספר תתייחס ברצינות לנושא.

בינתיים יושבת הנערה בבית ומסרבת לחזור ללימודים, על אף שהיא אמורה להתחיל בקרוב את בחינות הבגרות.

מבית הספר נמסר בתגובה כי גורמים מטעמו נמצאים בקשר עם התלמידה ומשפחתה ומטפלים בנושא באופן חינוכי. בבית הספר הדגישו כמו כן כי הנושא דווח למפקחת משרד החינוך.