מלחמת היהודים בערבים בשכונות פסגת זאב ושכונת נווה יעקב – מתפתחת. בכרוזים שהופצו השבוע ברחבי השכונות הגדולות, נקרא הציבור היהודי שבהן לסכל כל ניסיון של בחורים ערבים ליצור קשר עם נערות יהודיות. בנוסף, התושבים התבקשו שלא לטפח את עסקיהם של הערבים באזור ולא לקנות מהם סחורה, או לשכור מהם דירות.

"המצב בשכונתנו מידרדר בין בהיבט הרוחני ובין בזה הגשמי", נכתב בכרוזים, "בין לגבי ערבים אשר שמו להם מטרה לכבוש אט-אט את השכונה ובין לגבי בנותינו שעומדות כטרף בידיהם בכל פינה ובכל מקום. אנו קוראים בכל תוקף לבני שכונתנו שלא לסחור עם הערבים, לא להעסיקם, לשכור מהם ולא למכור להם דירות בשום אופן. כמו כן, מי שרואה בחורים גויים, שלא עלינו, מנסים להתחיל עם בנות ישראל - להרחיקם בכל מחיר".

לדברי אחד התושבים בשכונה המתיחות בנושא גדלה מיום ליום: "הצעירים מתחילים פה עם היהודיות ומפתים אותן כל הזמן לבוא אחריהם. מדובר, לעיתים קרובות, בהטרדה מינית של ממש ובקריאות בוטות לעברן. לכן רבים מהתושבים פה תומכים במאבק נגדם".

גורם האחראי להפצת הכרוזים: "לא כל אדם חזק יכול להתמודד עם כל צעיר ערבי, ובטח לא כשהם נמצאים בחבורות. אבל כל יהודי שרואה ערבי מתחיל עם יהודיה חייב להרחיק אותו ממנה, גם בכוח פיזי. שימוש במכות ובכוח פיזי הוא לא בושה במקרה כזה. הדבר החמור יותר הוא קשר זוגי של בת ישראל עם ערבי. כשהערבים באים לפגוע בעם היהודי אין שום בעיה לפגוע בהם חזרה, על מנת שיפחדו להתחיל בפעם הבאה עם יהודיות".