סכסוך שכנים שהפך לאלימות מתמשכת: בני משפחה מרחוב ירמיהו, ובמיוחד אם המשפחה, סובלים כבר תקופה ארוכה משכנם האלים, שמטיל עליהם טרור. לפני כמה שבועות, בסמוך לביתם, לא היסס השכן להכות נמרצות את בת המשפחה, לאחר שזו רבה עם חמותו.השכן הפעלתן לא הסתפק באלימות פיזית, אלא גם קילל שוב ושוב את בני המשפחה, העליל עליהם עלילות שהוציאו להם שם רע ברחוב, ואף השתלט על מקומות חניה בבניין המגורים המשותף.

· בואו להצטרף לעמוד שלנו בפייסבוק

לדברי בני המשפחה, למרות תלונות חוזרות ונשנות שהגישו למשטרה נגדו, לא ננקטו צעדים משמעותיים נגד שכנם, שממשיך להסתובב חופשי. בשיחה עם mynet ו"ידיעות ירושלים", הם משחזרים את מפגשיהם המבהילים עם האדם שגורם להם כל יום מחדש לחשוש לצאת מדלת ביתם.

לאחרונה קיבלה אחת מבנות המשפחה טלפון בהול מאחיה, שסיפר כי שוב התפתחה מריבה בינו לבין שכנם, בנוגע לאחת החניות בכניסה לבניין.

"אח שלי אמר לי שהשכן רוצה להרביץ לו", היא מספרת. "ירדתי למטה כדי לראות מה קרה והוא התחיל לצעוק עלי ולקלל אותי. במהלך הוויכוח גם חמותו ירקה עלי, וכשירקתי עליה בתגובה הוא התחיל להכות אותי בעוצמה. זו לא הפעם הראשונה שהוא מרביץ לשכנים. אחרי כן היו לי כאבי רגליים במשך כמה ימים מעוצמת המכות שקיבלתי. הוא בעט בי שלוש בעיטות חזקות מאוד. כמעט התעלפתי כשהוא הרביץ לי. פחדתי שזה ייגמר ברצח וניסיתי להתקשר למשטרה תוך כדי העימות, אבל לא הצלחתי, ועד שהמשטרה הגיעה הוא ברח".

מאז, היא מוסיפה, נתקלה בשכן, שנותר חופשי למרות התלונות שהגישה נגדו במשטרה, עוד כמה פעמים נוספות. "כשראיתי אותו לראשונה, אחרי שהיכה אותי, לא הבנתי איך הוא לא יושב בכלא. הלב שלי דפק מפחד", היא אומרת.

"האיש הזה אלים ומטיל אימה ופחד על השכנים", מספר בן המשפחה על השכן. "בכל פעם שהוא רואה אותנו הוא מקלל, למרות שאנחנו מתגוררים בשכונה חרדית. הילדים שלי מאוד חוששים ממנו. כשהם רואים אותו למטה הם בורחים ממנו, עולים בחזרה הביתה ונועלים את הדלת, שמא יפתח אותה".