מסתבר שעבודות הרכבת הקלה בירושלים לא רק גרמו לנהגי 'אגד' להתנסות בנהיגה מסובכת וקשה בכבישי העיר, אלא גם עוד כמה דברים. אז מה עושים נהגי האוטובוסים בירושלים כשהם לא נוהגים? את התשובה תוכלו למצוא בקליפ שרץ ברשת בימים אלה, ומספק את התשובה החד משמעית: לא רק שהם יודעים לנהוג, הם יודעים גם לרקוד ולשיר.

לרקוד או לנסוע? הגיבו לסרטון בפייסבוק של mynet ירושלים


בימים האחרונים עלה לאתר 'יו-טיוב' קליפ בו משתתפים למעלה ממאה מעובדי 'אגד' וילדיהם. הסרטון הוא בעצם קליפ 'ליפדאב', שמצולם בשוט אחד ארוך בעזרת מצלמה שמשייטת לאורך מסלול ארוך כשבמהלכו, צצים השחקנים ומצטרפים לשירת השיר.

הקליפ נפתח במראה מקורי – שלושה אוטובוסים חדישים של 'אגד' עומדים במרכז מגרש החניה, כשלפתע דלתותיהם נפתחות, ומהן יוצאים הנהגים, מחזיקים ידיים ומתחילים לרקוד. בהמשך ניתן לראות גם את עובדי המוסך, עובדי ההנהלה ולבסוף גם את הילדים של הנהגים שמשתתפים בקייטנת הקיץ של החברה.

בקליפ נראים הנהגים שרים ורוקדים לצלילי השיר 'חברים בכל מיני צבעים' שכתבה לאה גולדברג ובביצועה של הזמרת שריד חדד. "בחרנו דווקא בשיר הזה בשביל להראות שאצלנו יש את כולם – נהגים חילוניים, דתיים, אשכנזים, מזרחיים, שמאלנים וימנים. זה המסר שלנו, אנחנו של כולם לא משנה מי הוא ומאיפה הוא בא", הסביר עופר ניר ממחלקת התפעול של 'אגד' ירושלים.

"הרעיון הגיע מנהגי סניף תלפיות והחלטנו לשתף איתם פעולה", מוסיף ניר. "התלהבנו מהרעיון שנראה לנו מקורי וחסר תקסים לפחות אצלנו ב'אגד'". וכך, לפני מספר ימים בשעות אחר הצהריים התקבצו להם עשרות נהגים ועובדי החברה שהיו חופשיים ולא היו באותו עת במשמרת, והצטלמו לקליפ שהפקתו ערכה כמה שעות.

ניר מציין כי הקליפ יעלה בקרוב לאתר מיוחד שמשיקה 'אגד ירושלים' שיהווה אתר חברתי שיהיה פתוח גם לקהל הרחב. "צפו לעוד הפתעות, הקליפ הזה הוא רק ההתחלה", מבטיח ניר.