צעיר שחשוד כי תקף מינית קטינות בשכונת קרית יובל נעצר השבוע. החשוד, שהיה אמור להימצא במעצר בית בעקבות מעשים דומים שבהם נחשד, זוהה באקראי כשאחת מקורבנותיו נתקלה בו בכמה הזדמנויות כשהלך ברחוב.

ידיעות נוספות בנושא בירושלים:
כמה נשים התלוננו על הטרדה מינית בכיכר ספרא?
מה עושים הפלסטינים למפגינות היהודיות?
בואו להצטרף לעמוד של "ידיעות ירושלים" בפייסבוק

בחודשים האחרונים התקבלו במשטרה תלונות רבות מצד ילדות ונערות שטענו שהחשוד, תושב העיר כבן 25, פגע בהן. מהתלונות עלה כי האיש נהג לעקוב אחריהן ותקף אותן כשנכנסו לבדן לסמטאות.

על פי החשד, התוקף ביצע בקורבנותיו מעשים מגונים בכמה הזדמנויות נפרדות. במשטרה בודקים כעת אם גם אנס אחדות מהן.

בשל ריבוי המקרים פתחה המשטרה בחקירה גלויה נגד החשוד, ובמקביל הפעילה בשטח כוחות סמויים ואמצעים נוספים. לפני כחודש נשאו המאמצים פרי, החשוד נעצר והוגש נגדו כתב אישום, אך הוא שוחרר למעצר בית.

במשטרה חושדים כי למרות מעצרו ולמרות ההליכים המשפטיים שתלויים ועומדים נגדו הוא המשיך במעשיו גם בזמן שהיה אמור לשהות במעצר בית. בסוף השבוע שעבר זיהתה אותו אחת המתלוננות ברחוב והזעיקה את המשטרה.
החשוד אינו משתף פעולה עם חוקריו, אך במשטרה משוכנעים שיש בידם די ראיות הקושרות אותו לשני מעשים לפחות. השבוע האריך בית המשפט את מעצרו.

א', אם לבת 14 המתגוררת בשכונה, סיפרה השבוע: "הסתובבו פה הרבה שמועות שאני מניחה שחלקן לא נכונות, והדבר יצר פחד רב. לא אפשרתי לבתי להסתובב לבד ואני שמחה שעכשיו זה נגמר ואנחנו יכולים להיות רגועים יותר".