ילדה בת 9 הביאה למעצרו של אדם שביצע בה, כך על פי החשד, מעשים מגונים. הקטינה הבחינה בחשוד באקראי ברחוב ומיהרה להזעיק את אביה, שצילם אותו ומיהר למסור את תיאורו למשטרה.

ידיעות נוספות על הטרדה מינית:
כמה תלונות על הטרדה מינית יש בכיכר ספרא?
עדות: כך המורה הטריד אותי מינית
בואו להצטרף לעמוד של "ידיעות ירושלים" בפייסבוק

השתלשלות האירועים החלה בערב ראש השנה האחרון, אז נתקלה הילדה, המתגוררת ביישוב סמוך לירושלים, באדם שלטענתה ביצע בה מעשים מגונים ועבירות מין שונות ליד ביתה. לדבריה הוא נמלט מהמקום בלי שאיש יבחין בו.

שבועיים מאוחר יותר היא זיהתה את החשוד. האב ובנו, שהוזעקו למקום, הגיעו כשהם מצוידים במצלמה ותיעדו את החשוד במספר תמונות, אותן העבירו לידי המשטרה. בתום חקירה הצליחו השוטרים לאתר את אותו אדם ולעכבו לחקירה.

החשוד הכחיש כל קשר לילדה או לביצוע עבירות מין וטען כי מדובר בטעות בזיהוי. במשטרה, לעומת זאת, החליטו לאמץ את גרסת המתלוננת הקטנה ולהסתמך על ראיות נוספות שבידיהם.

בדיון להארכת מעצרו של החשוד בבית משפט השלום טען הנציג המשטרתי כי עולה חשד שאותו אדם ביצע מעשים בעלי מאפיינים דומים בכמה הזדמנויות שונות ביישוב בו הוא מתגורר. בין היתר הציגה המשטרה את רישומו הפלילי של החשוד, המצביע על כך שביצע עבירות מין בקטינים בעבר. בית המשפט החליט לקבל את גרסת המשטרה ומעצר החשוד הוארך.