היום זה מתחיל. בבית מזיא יוצאת העונה שבמסגרתה יפעלו שלוש קבוצות תיאטרון יחדיו. אוסנת גיספאן, מנהלת קבוצת התיאטרון הירושלמי, אחת מהשלוש הפועלות במקום: אנחנו שואפים לתוכנית אמנותית ויוזמות אמנותיות מסקרנות ומעניינות, שיגיעו אל קהל רחב של שוחרי תרבות".

תיאטרון פסיק:
'מחכים לגודו': מחזהו הראשון של סמואל בקט, זוכה פרס נובל לספרות ואחד המחזות המשפיעים של המאה הקודמת (הצגה חדשה).

'ירושלים שלי': סידרת מופעים המזמינה את הצופה לחוות את ירושלים דרך השירה, הספרות, המשחק והמוסיקה. בהשתתפות הסופר דן בניה סרי והמשוררת רבקה מרים.

'רבי יהודה הלוי': הצגה מרגשת העוסקת ביצירתו ובסיפור חייו של רבי יהודה הלוי, גדול משוררי תור הזהב של ספרד. ההצגה משלבת קטעי שירה ופיוט (הצגה חדשה).

קבוצת התיאטרון הירושלמי:
'אהבה עתיקה': סיפורי אהבה מרתקים ולא שגרתיים מארון הספרים היהודי, במבט חדשני ואחר. על אהבות, חכמה, נאמנות ונשים דעתניות, פורצות דרך בעולם הקדום שבעיותיהן אינן שונות משלנו היום.'אישה חלמה איש': בסוף מלחמת העולם השנייה מגלה אירנקה כי עכבות אהובה, דניאל, נעלמו. היא מחפשת אותו על רקע הכאוס שנוצר באותם ימים ומתוך אמונה כי הוא הגיע לישראל. המחזה נע בין מציאות לחלום, נוגע בכמיהה לאהבה (הצגה חדשה).

'קבלת שבת ישראלית': פיוטים וסיפורים מרתקים המגוללים תפילה וסמלים מיוחדים של שבת המלכה ממגוון עדות ישראל. אלה יובאו לבמה בצורה עכשווית ותוססת המתקשרת בגובה העיניים עם הקהל שיוכל לקחת חלק במופע ויצטרף בשירתו לאמנים כששירונים בידיו (מופע חדש).

'זלדה, רחל ודליה (רביקוביץ') - שירי משוררות': מופע ייחודי המשלב בין שיריהן של שלוש מהקולות הנשיים הבולטים, והמקוריים בשירה העברית. המופע משלב מוזיקה, תנועה, ופרשנות בימתית לשירים, יוצר חוויה חזקה וסוחפת החושפת את עולמן הפנימי של המשוררות ונוגע במהותה של כל אישה (הצגה חדשה).

תיאטרון האינקובאטור:
'תנ"ך שואו': סיפורי בראשית בזווית קצת אחרת. מופע קברט הומוריסטי. פנטומימה, אקרובטיקה, מחול, ליצנות, קסמים ושירה.

'הרופא הטוב': קומדיה מאת ניל סיימון ע"פ אנטון צ'כוב, השילוב בין הדיאלוג של ניל סיימון והדמויות של צ'כוב הופך אירועים פשוטים למרגשים, אנושיים ומצחיקים עד דמעות.

'סינדרום ירושלים': קומדיה שכולה ירושלים, מופע קומי, אנרגטי ומלא טירוף הבנוי כקברט ססגוני ורב סגנוני: פנטומימה לבנה, סטנד אפ, מיוזיקל, סלאם פואטרי, נונסנס ועוד...