תלונה: תושבת מאזור ירושלים סירבה לכבס את בגדיו של בעלה – וחטפה מכות רצח. בעקבות זאת אושפזה השבוע האישה בבית החולים הדסה עין כרם כשעל גופה חבלות קשות בגופה.

בואו להצטרף לעמוד של "ידיעות ירושלים" בפייסבוק

לדברי הפצועה, האירוע התרחש ביום שני האחרון אחרי שתלתה את בגדיה לייבוש וסירבה לכבס את בגדי בעלה בשל סכסוך מתמשך איתו. בסופו של דבר כיבס הבעל את בגדיו בעצמו והוריד את בגדי אשתו ממתקן התלייה. כשהאישה גילתה זאת היא תלתה את בגדיה מחדש ובתגובה הוא החל לטענתה להכות אותה.לדברי המתלוננת, כל אותו זמן צפה בנם בן השש במתרחש והתחנן בפני אביו שיחדל. "הילד שלי צעק לו, 'אבא, תעזוב את אמא, היא הולכת למות'. הכאב הפיזי ותחושות ההשפלה רק הכפילו את עצמם", שחזרה. "לאחר החבטות בראש והבעיטות הוא תלש לי את המטפחת מהראש והחל למשוך לי בכוח בשערות. הרבה דם ניגר על הרצפה".

בתמונות שצילמו בני משפחתה כמה שעות לאחר מכן בבית החולים נראתה האישה עם סימני חבלה קשים בפניה, סימני נשיכה בידיים וכתמים סגולים בכל חלקי גופה.

למרות זעקותיה של האישה, השכנים לא התערבו בהתרחשות. המכות חדלו רק אחרי שבן השכן, שהיה עד לאירוע האלים, הזעיק את הוריו.

לדברי אחד מבני המשפחה, לאחר האירוע נעל האב את עצמו בתוך הבית. כשהשוטרים פרצו לבסוף דרך חלון הם גילו אותו מדליק נרות חנוכה.

"זאת לא הפעם הראשונה שהאיש מתנהג באלימות, אך הפעם נחצו קווים אדומים ואי אפשר לדעת אם זה לא היה נגמר ברצח", אומר אחד מקרובי האישה. "לפני כשבועיים התלוננתי עליו במשטרה אבל הוא הורחק מבית רק לשבוע".