ארגוני הנכים ישמחו לשמוע שיש כאלו ששומעים את זעקתם לשיוויון זכויות מלא, כשהפעם החיפוש אחר אותו שוויון מגיע מעולם חיי הלילה. לפני כמה ימים קמה קבוצת בליינים: איתי צור, נתנאל סמסון, פנינה ציונוב ורפי נחמיה, והחליטו לארגן מבול של מסיבות לבעלי מוגבלויות גופניות.

בואו להצטרף לעמוד של "ידיעות ירושלים" בפייסבוק

נחמיה: "אני מתנדב זמן רב בקבוצת רקדנים בעלי צרכים מיוחדים המכונה 'גלגלי ירושלים'. גיליתי שמצבם התקציבי בכי רע והחלטתי לגייס כמה חברים כדי לעזור להם לצאת מהמשבר. סגרנו להם אולם, אספנו אלכוהול, עלינו עם די.ג'יי והכל, כשכל ההכנסות הולכות לארגון. וכך, מפרסום של יום וחצי הגענו לאוקייז'ן של 150 בליינים. עשינו אחלה כסף והם הצליחו להמשיך את פעילותם".

כתוצאה מההצלחה הראשונית התכנס הצוות והחליט ששווה לעשות את זה שוב. בעוד יומיים (חמישי הקרוב) הם מתכוונים לצאת בליין חדש, במרכז תרבות עמים. "הרעיון שלנו הוא לתת צ'אנס לשילוב של חבר'ה 'לא רגילים' עם אוכלוסייה רגילה בחיי הלילה. כרגע מדובר על מסיבות לא קבועות עם ברמנים, תאורנים ואפילו מארחת, כדי שלא יכנסו קטינים למתחם", אומר נחמיה.

הצוות עובד בחינם והכניסה עולה 50 שקל, כשכל ההכנסות מוקדשות לתרומות לעמותות של נשים בסיכון, מרכז גמילה ואפילו מרכז לזוגיות.