משפחת קלה נושמת לרווחה: כשבועיים וחצי אחרי שנפצעה קשה מיידוי אבנים בכביש ליד גוש עציון, התעוררה השבוע ציונה קלה מהתרדמת. בעלה, הזמר איציק קלה, היה הראשון שראה אותה כשפקחה את עיניה ביום שלישי.

הטרגדיה של משפחת קלה - הבת מספרת על ההתמודדות
עוד עדכונים וחדשות מירושלים - בעמוד הפייסבוק שלנו

מיד לאחר האירוע התייצבה בתה מירי מול העיתונאים שהגיעו למחלקת טיפול נמרץ בבית החולים הדסה עין כרם. "כשדיברו כל הזמן על הפסקת אש, גיסי היה בדרך לדרום בצו 8", סיפרה מירי קלה בשבוע שעבר ל-mynet ו"ידיעות ירושלים". "אחותי מרב אספה את אמא מירושלים לצור הדסה כדי שתשמור על ילדיה. כשהן נסעו בכביש עוקף חוסאן, בין כביש המנהרות לביתר עילית, צעירים מהכפר, שעמדו בשולי הכביש, ידו לעברן אבנים ואמי נפגעה מאחת מהן".

קלה הגיעה לבית החולים במצב קשה מאוד כשלחייה נשקפת סכנה. היא קיבלה טיפול, בין השאר בידי מנהל יחידת הטראומה פרופ' אבי ריבקינד, ואף שבימים הראשונים מצבה לא השתפר קרוביה שמרו על אופטימיות. "הוא עשה עבודה מדהימה לאורך כל הדרך", אמרה מירי קלה על ריבקינד.מאז שנפגעה רעייתו, איציק קלה לא עזב כמעט את מיטתה. הבת מירי, מעצבת אופנה במקצועה, חילקה את זמנה בין עבודה בסטודיו למשמרות לילה בבית החולים. "כמעט שלא זכיתי לישון בשבועות האחרונים", אמרה.

ביום שלישי השבוע, במהלך הופעה בלוד בישר הזמר לקהל שמדובר ביום מרגש, מאחר שאשתו התעוררה מהתרדמת.