שנתיים לאחר הבחירות במינהלת שכונת שמואל הנביא, הגיש בשבוע שעבר יו"ר המינהלת אברהם דנגור מכתב התפטרות. לטענתו, העירייה ונציגי ש"ס לא מסייעים כלל לפעילויות ולתוכנית שביקש לקדם עבור התושבים. יחליף אותו נפתלי זאבי (בן24), נכדו של רחבעם זאבי, שיהפוך ליו"ר המינהל הצעיר ביותר בעיר מאז ומעולם.

בואו להצטרף לעמוד של "ידיעות ירושלים" בפייסבוק

במשך שנתיים פיקד דנגור על המינהלת החרדית המאגדת שמונה שכונות, ביניהן מעלות דפנה, סנהדריה, רמת אשכול ובית ישראל. אף שדנגור לא זכה ברוב קולות התושבים הוא נבחר לתפקיד בזכות תמיכת נציגי ש"ס.בשבוע שעבר הודיע על התפטרותו לאחר שלדבריו לא הצליח להניע תהליכים לטובת התושבים. במכתב ההתפטרות ששלח לרבני השכונה ולנציגי החרדים בעירייה טען דנגור שהעירייה לא תקצבה את פעילות המינהלת, דבר שלא אפשר לו לקיים פעילויות קהילתיות.

"במשך שנתיים אני נפגש עם כל גורם אפשרי ופועל ללא תמורה ומקבל רק השפלות, ביזיונות ואפילו איומים", מחה דנגור. את הביקורת הוא כיוון דווקא כלפי חברי המועצה החרדים, ש"לחלקם יש אינטרס שהמינהלת לא תשמש את תושבי השכונה".

בכיר במינהל טען מנגד שהם הצליחו לשכנע את העירייה להשקיע יותר בשכונה, בין היתר בניקיון הרחובות ובטיפוח הגנים הציבוריים. לדבריו, טענותיו של דנגור מתמקדות רק בתקציבים לפעילות המתנ"ס בשכונה, כגון חוגים לילדים ולבני נוער.

מינויו של דנגור נתקל בעבר בהתנגדות מצד תושבים בשכונה. מכתב שהופץ נגדו בזמנו טען שהוא אינו פועל לסילוק נוער השוליים ושחלק מעובדות המתנ"ס מגיעות לעבודה בלבוש בלתי צנוע.