תקציב הכיבודים של אגפי העירייה לשנת 2013: יותר ממיליון שקל. על פי המפרט של ועדת המכרזים העירונית, כל אגף בעירייה יזכה לתקצוב כיבודים נאה בשיעור של 50-20 אלף שקל בשנה הקרובה.
בתפריט הצ'ופרים לאגפים אפשר למצוא משקאות מוגזים ביותר מ־34 אלף שקל, עוגות בעלות של יותר מ־12 אלף שקל ואפילו עוגיות מזרחיות, שעלותן לשנה יותר מ־13 אלף שקל.

בואו להצטרף לעמוד של "ידיעות ירושלים" בפייסבוק

ואם עוגיות יש במגוון, נרשם שפע גם בפינוקי הקפה בכיכר ספרא. על פי המפרט של הנהלת העירייה, בשנה הבאה ייהנו הפקידים משלל סוגי קפה. נכנסו לרשימה: קפה נמס עלית בקרוב ל־99 אלף שקל, קפה שחור 'אלאדין' וקפה נמס עלית 'ברזילאי' בכ־8,000 שקל, ולאניני הטעם הוקצב גם קפה נמס 'טסטרצ'ויס' ביותר מ־9,500 שקל.

כן, יש גם שוקולית בעירייה, שתגבה מהקופה 31 אלף שקל בשנה, ושורה של סוגי תה - ירוק, לימונית, הדרים, פירות יער ונענע לימון - בעלות של יותר מ־17 אלף שקל. בכיבודים נכללו גם סוגים שונים של ופלים, פתי בר, אבקת חלב, מים מינרליים, מיצים וסודה.

העירייה: "תקציב הכיבוד מיועד לכלל עובדי העירייה כולל נבחרי הציבור, והוא צנוע ומינימלי וכולל בעיקר קפה, תה וסוכר. הטענה כאילו מדובר בעוגות, עוגיות וסוכריות אינה נכונה. בחלקו הקטן התקציב מיועד לכיבוד בוועדות השונות ולישיבות שאליהן מגיעים אנשים מחוץ לעירייה. חשוב לציין כי לא חל כל גידול בתקציב משנים קודמות".