שנה וחצי מאסר נגזרו על תושב ירושלים שביצע מעשים מגונים בנכדותיו. הנאשם זוכה מהעבירה החמורה ביותר שהוזכרה בכתב האישום, לפיה הוא הפשיט את נכדתו בגן המפלצת שבקרית יובל.

בואו להצטרף לעמוד של "ידיעות ירושלים" בפייסבוק

על פי כתב האישום, מרבית האירועים התרחשו בשתי תקופות עיקריות. האחת בין השנים 1990-1998, אז ביצע הסב את זממו בנכדתו הראשונה, כשהיתה בת 8, בלמעלה ב-15 מקרים שונים. בכתב האישום נטען כי הסבא נגע בחזה מעל ומתחת לבגדים, הפשיל את מכנסיו ומכנסיה, נצמד אליה ואמר לה, "אל תפחדי. לא אעשה לך משהו רע. אל תגידי לאף אחד".בחלק מהמקרים אף ביצע הסב את מעלליו כשבנו, אביה של הילדה, נמצא בסמוך. באחד המקרים החלה הנכדה להתנגד וניסתה להדוף את הסב, אך זה אמר לה להיות בשקט ולא להפריע.

על פי כתב האישום, בנקודת זמן אחרת, בשנת 2007, החל הסב לבצע מעשים מגונים גם בנכדתו השנייה. באחד מהמקרים, שהאישום עליו הוסר, לקח הנאשם את נכדתו לגן המפלצת בקרית יובל ושם בין היתר נצמד אליה, ליטף את ישבנה ונשק על צווארה.
רק כעבור שנים מאותם אירועים אזרו הנכדות אומץ והתלוננו נגד הסב במשטרה. במהלך כל המשפט כפר הנאשם במיוחס לו.

עורך דינו של הסב אריאל עטרי: "כל ירושלמי ששיחק במפלצת מבין שהטענה על התפשטות הסב והנכדה בתוך החלל של המפלצת כשמסביב אנשים רבים היא מופרכת. מכאן הזיכוי בעבירה החמורה ביותר. נערער כדי להביא לזיכוי מלא".