בנסיון להגביר את המודעות לפירוק קשרים רומנטיים בין יהודיות לערבים, החלו פעילי הימין הקיצוניים בעיר להפיץ הזמנה המבשרת על חתונה פיקטיבית בין מוחמד למיכל.


עוד על הימין בבירה:
קריאה לחרם על חנות שמעסיקה ערבים
הסלוגן שבייש את ח"כ ריבלין
בואו להצטרף לעמוד של "ידיעות ירושלים" בפייסבוק

"בשבח והודיה לאללה הוא אכבר אנו שמחים להזמינכם לשמחת כלולות ילדינו היקרים", נכתב בהזמנה. "באולם האירועים 'השאהיד' ברמאללה". תחת הורי הכלה אף נכתב: "בתקווה שזה לא אתם".
בשבוע שעבר הפיצו פעילי הימין את תמונתו של פועל ערבי ששוחח עם בת סמינר חרדית.לדבריהם, השבוע הם תפסו צעיר ממזרח העיר כשבכיסו נמצאה כיפה. לטענתם, הצעיר תכנן לחבוש את הכיפה ולחזר אחרי יהודיות.

אלא שפעילי הימין הקיצוני לא מסתפקים רק בקשרים הרומנטים, ובאחרונה הם סימנו לעצמם מטרה נוספת: בעלי עסקים שמעסיקים ערבים.

במודעות הסברה מטעמם נכתב: "בעלי העסקים בשכונתנו עשירים ורעבים לכסף! אם יאמרו לך שיהודי לא רוצה לעבוד, תאמר להם שקרנים, מלוכלכים. זה לא שיהודי לא רוצה לעבוד, זה אתם שמשלמים משכורת רעב ודורשים שיהודי יעבוד בשביל שתוכלו לנפח את חשבון הבנק שלכם".

בנצי גופשטיין מארגון להב"ה, שפועל לפרק קשרים בין יהודיות לערבים, אומר השבוע כי הם אינם קשורים למודעות נגד בעלי העסקים, וטוען כי מדובר ביוזמה אישית של תושבים.
לדבריו, בתקופה האחרונה ישנה עלייה בפניות אליהם בכל הנוגע למערכות יחסים חדשות שמתנהלות בין יהודיות לערבים, אך הדבר אינו מעיד על עלייה בהיקף התופעה.