מסיבה יקרה: חבר הכנסת אלי ישי מש"ס חגג השבוע בגדול את יום הולדתו ה־51, כשמי שרצה לחגוג עמו נאלץ לשלם 120 שקל עבור הכניסה. החגיגה הפכה למפגן תמיכה גדול של מקורביו, כולל שלט תמיכה ענק בכניסה. מי שנעדר מהאירוע הוא יריבו הגדול של ישי, יושב ראש המפלגה אריה דרעי.

בואו להצטרף לעמוד של "ידיעות ירושלים" בפייסבוק

האירוע, שנשמר בסוד עד מוצאי השבת האחרונה, נערך באולם האירועים 'גליל דן' שבחולון, והשתתפו בו רבנים, אישי ציבור ואנשי תקשורת. בין החוגגים היו אנשי תחנת הרדיו 'קול ברמה', ביניהם זוכה תחרות הריאליטי החרדית 'הדובר הבא', ישי יעקב עמאר, שזכייתו עוררה תלונות על הטיית קולות בטענה שהוא מקורב לישי. במקום נכח גם איש העסקים הצרפתי צבי עמר, בעלי התחנה.בכניסה לאולם הציבו מעריציו של ישי שלט תמיכה ענק שבו הוא נראה מחובק עם הרב עובדיה יוסף ז"ל. ליד התמונה נכתב, 'לנאמן ביתו של מרן, אלי ישי, מזל טוב ליום הולדתך'.

לדברי מקורבו של ישי מני חדד, באירוע השתתפו יותר ממאה תומכים של ישי ממצביעי ש"ס, מה שהופך אותו למפגן תמיכה יותר מאשר חגיגת יום הולדת רגילה. מצטרפת לכך העובדה שיום הולדתו ה־51 של ישי חל כבר לפני שלושה שבועות. את האירוע הסגור הנחה שדרן הרדיו עמי מימון, שבעבר אף חיבר שיר הערצה עטור שבחים לישי, שאותו הפיץ חינם בדיסק בשם 'הנאמן'.

הצלם עזריאל משה, שתיעד את האירוע, סיפר שכמה מהשתתפים ביקשו ממנו שלא יפרסם את התמונות ויחשוף את העובדה שהם השתתפו בחגיגה. לדבריו, למרות הבקשות הוא פרסם את התמונות ומי שהגיע לאירוע יצטרך לקחת אחריות על מעשיו.