חצי שנה לאחר פרשת הרצח של נתן וימית זורנו ז"ל: טדסה גטהון המואשם ברצח ונמצא מאז מעצרו בכלא ניצן, השתולל ותקף אסיר באופן חמור. בעקבות זאת נפתח נגדו תיק פלילי והוא מוחזק בהפרדה.
פרקליטיו של גטהון מספרים כי מאז שנכלא הוא מתנהג בצורה מוזרה וטוען כל הזמן שמכינים צלב בחוץ כדי לצלוב אותו ולסיים את חייו.

בואו להצטרף לעמוד של "ידיעות ירושלים" בפייסבוק

עוד הם מציינים כי הוא רואה שחורות, נבהל מכל דבר קטן ומתנהג בצורה לא ברורה.בשירות בתי הסוהר טוענים כי אף שהאסיר נמצא בהפרדה הוא עדיין מקבל את כל הזכויות שהוא זכאי להן.

גטהון מואשם כי לפני כחצי שנה רצח ביריות אקדח את עו"ד נתן זורנו ואת בתו ימית במשרד בבניין כלל בעיר. מאז שנעצר הוא טוען כי בזמן ביצוע הרצח הוא ראה "שחור בעיניים" וכי לא היה שפוי בדעתו.
מאז פתיחת משפטו עבר גטהון כמה בדיקות פסיכיאטריות כדי להבין אם אכן היה אחראי למעשיו בזמן ביצוע העבירה.

באחרונה העביר פרקליטו של גטהון, עו"ד דוד ברהום, את תגובת ההגנה לכתב האישום. כתב ההגנה עוסק בעיקר בשאלת הרצח עצמו ומנסה להבדיל בין הרצח של זורנו האב לבין רצח בתו. בהגנה טוענים כי לגטהון לא היתה כל כוונה לרצוח את ימית ז"ל וכי היא נפגעה כתוצאה מכדור שעבר דרך גופו של אביה ופגע גם בה.


לטענתם, בשלב הזה הבת כבר לא היתה בין החיים ולכן היריות שנורו לאחר מכן לא היו אלו שהביאו למותה.

עוד טוענים בהגנה כי גטהון לא היה מודע למעשיו בזמן ביצוע הרצח.

בדיון הקודם בעניינו, שנערך לפני כחודש, הגיעו לראשונה אחיותיו של זורנו ז"ל וביקשו למצות את הדין עם הנאשם ולא לקבל את טענותיו לאי־שפיות.