תושבי פסגת זאב פנו לאחרונה לעירייה בתלונה יוצאת דופן: לטענתם, מנוחתם בשעות הבוקר המוקדמות מופרעת, ומי שאחראי לכך הוא לא אחר מאשר המורה לחינוך גופני של תיכון מקיף בית חנינא - הנמצא מעבר לכביש הסמוך לשכונה.

בואו להצטרף לעמוד של "ידיעות ירושלים" בפייסבוק

לטענת התושבים, החל מהשעה 7:30 בבוקר מגיע אותו מורה לתיכון בו הוא מלמד ומעביר לתלמידיו את שיעור הספורט באמצעות מגפון רב עוצמה שהוא מביא איתו בכל בוקר."מדובר בסיוט מתמשך שהחל לפני מספר חודשים", מספר אחד התושבים. "המורה מגיע עם מגפון וצועק באמצעותו את הוראותיו לתלמידים. כך זה נמשך בין עשרים דקות לחצי שעה".

תושב אחר טוען כי מדובר במורה בעל מוטיבציה גבוהה במיוחד: "הוא מצעיד את התלמידים תוך כדי צעקות עידוד הבוקעות מרמקולים מחרישי אוזניים. הצעקות הללו הפכו לשגרה בלתי נסבלת עבור תושבי השכונה, וניתן לשמוע אותן בתוך הבתים גם כאשר החלונות הכפולים סגורים לחלוטין".

אותו תושב טוען כי הצעקות מפריעות את מנוחת השכנים גם בימי שבת בבוקר, שכן בבתי הספר הערביים יום שבת אינו נחשב ליום חופש והלימודים מתקיימים כרגיל.

"למרות בקשות חוזרות ונשנות ומפגש אחד מנומס עם מנהל בית הספר, צוות בית הספר בחר להתעלם מתחנונינו להנמיך את עוצמת הרמקולים או להפנותם הרחק מפסגת זאב", הוסיף תושב המתגורר ברחוב שמואל תמיר בשכונה.

העיריה בתגובה: "בעקבות שיחה שקיים מנח"י עם מנהל בית הספר הובטח כי יורידו את עוצמת המגאפון. הפעילות בשבת בבוקר תתקיים ללא המגאפון ובמהלך השבוע יוחלש".