המלחמה על היולדות בעיר מגיעה גם לארוחת הבוקר: בית החולים 'שערי צדק' יצא לאחרונה במבצע חדש, שמבטיח כי מי שתבחר ללדת בקרוב במוסד הרפואי תזכה למפגש וארוחה עם המנכ"ל, פרופ' יונתן הלוי.

הרעיון המקורי ויוצא הדופן מגיע על רקע התחרות הקשה בין שערי צדק לבית החולים של הדסה על לבן של היולדות, שהן מקור הכנסה גדול של בתי החולים. על פי התוכנית, אל ארוחת הבוקר שתתקיים במרכז הכנסים במשכנות שאננים ביום שישי הבא יצטרף גם פרופ' הלוי, שיאכל עם היולדות ולאחר מכן יישא נאום.

כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet

פרופ' הלוי לא יהיה לבד. במפגש יהיה גם מנהל המחלקה למיילדות וסיבוכי היריון, פרופ' ארנון סמואלוב, שיספר לנשים על הדברים החשובים בתקופת ההיריון והלידה. מומחית מטעם בית החולים תעניק טיפים בנוגע לבדיקות - אילו חשובות ועל אילו אפשר לוותר.בסיום הארוחה המיוחדת יתקיים פאנל שאלות מצד הנשים שבו ישתתפו נציגי הרופאים, האחיות והמיילדות. על החלק ההומריסטי בארוחה יהיה אחראי עו"ד בני דון יחיא.

בבית החולים מספרים שהופתעו מההיענות הרבה של היולדות. ההערכה הראשונה שלהם היתה שיירשמו 200 יולדות, אך שבועיים לפני הארוחה הופסקה ההרשמה בעקבות פניות רבות ואישורן של 230 יולדות שמעוניינות להשתתף בכנס.

מהנהלת בית החולים שערי צדק נמסר כי כנסי היולדות, כמו כנסים דומים בנושאים אחרים שבית החולים מקיים, הם שירות שבית החולים נותן לקהילה.

"במפגשים, המתקיימים בחלקים שונים של העיר וביישובי הפריפריה, לוקח חלק הצוות הבכיר של מחלקות היולדות, לצד נציגות בכירה של ההנהלה", נמסר.