תקיפה אווירית על גילה: תושבים רבים בשכונה התלוננו לאחרונה בעירייה שהם סובלים ממתקפה מתמשכת של להקות עורבים תוקפניות.

כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet

אחד המתלוננים מספר כי בתקופה האחרונה תקפו אותו להקות של עורבים יותר משלוש פעמים. לדבריו, כשיצא באחד הימים מהעבודה לכיוון ביתו, צלל עליו עורב וניקר אותו בצווארו. מאז הוא הפסיק לעבור ברחוב אריה בן־אליעזר בשכונה שבו אירעה ההתקפה והחל לעשות את דרכו מהבית לעבודה ברחובות אחרים. "אני כבר לא עובר משם", הוא מסביר. "פניתי לעירייה והם אמרו שאני צריך לדבר עם רשות הטבע והגנים. תשובתם היתה ממש מצחיקה: 'צריך להזמין מדביר, כי מדובר בחיה מזיקה ולא בחיית בר'".תושב ותיק נוסף המתגורר בשכונה מספר שגם הוא חווה על בשרו תקיפה של עורב, וגם ראה במו עיניו את הציפורים הכהות תוקפות אנשים אחרי שעברו באזור. לטענתו, תושבים רבים דיווחו לעירייה ולכלי התקשורת על הבעיה הטורדנית המציקה, אך דבר לא השתנה. "הסבירות הגבוהה היא שהעורבים תוקפים הולכי רגל שמביטים עליהם, כי הם חוששים שיפגעו בהם", הוא משער, "אבל מתרגלים לכל דבר בחיים - כמו לקסאמים".

אין זו הפעם הראשונה שתושבי השכונה מתלוננים על עופות תוקפניים. כבר לפני כשלוש שנים דווח כאן על מפגע העורבים, וכעת נראה שעולם כמנהגו נוהג ולהקות עורבים ממשיכות להתנפל על עוברי אורח.

העירייה: "השירות הווטרינרי ממליץ לשמור על ניקיון סביבתי, לסגור פחי אשפה, לגזום העצים שעליהם מקננים העורבים ולהימנע ממגע עם גוזלים ועם עורבים צעירים, במיוחד בתקופה הנוכחית של דגירה ושל בקיעת גוזלים. בכל מקרה של עורב פצוע יש להודיע על כך למוקד 106, ופקחי השירות הווטרינרי יפנו את העורב מהמקום וכך תימנע התקהלות של עורבים אחרים".