מיזם ההסעות לים בשבת, שהיה אמור לצאת לפועל כבר בשבת הקרובה ירד מהפרק עד לפני הנסיעה הראשונה, ובשלב זה הנסיעות יתקיימו בימי שישי. ההערכה היא שהמארגנים חששו כי משרד התחבורה לא יאשר את הפעילות בשבת.

כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet

מיזם " ביץ'בס" כולל מסלול נסיעות משכונת קטמון, רחביה והתחנה המרכזית לחוף הים ובחזרה מתל אביב בשעות אחר הצהריים. התשלום מתבצע דרך האינטרנט על מנת שהמארגנים ייערכו על פי מספר הנוסעים, שכל אחד מהם אמור לשלם 50 שקל.בסיעת מר"צ, שפעיליה עמדו בקשר עם יזמי הנסיעות אמרו שהמארגנים אינם מעוניינים להיחשף, בגלל החשש כי משרד התחבורה יפעל לעצור את הנסיעות באוטובוסים ביום השבת. מספר ימים לאחר הפרסומים על הנסיעות הראשונות, שונו מועדי הנסיעות לימי שישי בלבד.

בתוך כך להפגנות השבת, שחזרו לרחוב הנביאים מול מוניות השירות לתל אביב, הגיעו בשבת האחרונה עשרות פעילי מר"צ. הם יתייצבו למפגן של כח חילוני מול המפגינים החרדים שמונעים מידי שבת מרכבים לנסוע ברחוב הפתוח. בין הצדדים נרשמו עימותים למרות נוכחות המשטרה.

חברת המועצה ממר"צ לורה ורטון שנכחה בהפגנה: "הנושא העיקרי הוא שלטון החוק. חובה על המשטרה להבטיח חופש תנועה ולהגן על הזכויות של תושבי העיר".

לדברי ורטון אם המשטרה תוכיח שהיא יכולה לשמור על הסדר וחופשיות התנועה ברחוב הנביאים הם יוכלו לוותר על ההגעה למקום מידי שבת.