ארבעים תושבים משכונת רמות חתמו לאחרונה על עצומה נגד תושבת השכונה שלטענתם מטרידה אותם, בעוד המשטרה נמנעת לטענתם מלטפל בה. לטענת התושבים, האישה מטילה טרור על ילדים ומבוגרים, שסובלים ממנה מהצקות, איומים והטרדות פיזיות. השכנים מספרים שבסופי השבוע, כשהם יוצאים עם ילדיהם לגני המשחקים, המצב מחמיר והם חשים לא בנוח לנוכח הצעקות והמריבות.

ירושלים: הצעירים שנלחמים במחירי הנדל"ן
בקרוב: משמר אזרחי על אופניים
• כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet

אחת השכנות סיפרה השבוע שהאישה נוהגת להתעורר מוקדם בבוקר, לצעוק ולשפוך מים בבניין. לדבריה, בתקופה האחרונה האישה החלה לעקוב אחריה מדי בוקר, להתלוות אליה באוטובוס בדרך למקום העבודה ולצלם את מעשיה. "היא מציקה ברמה שלא תיאמן", מתארת השכנה. "היא צועקת שאני מכוערת ומאיימת לעקור לי את העיניים ולתת לי מכות. זה מאוד משפיל כשהמון אנשים מסתכלים".נהגי האוטובוסים, ניסו לא פעם לבקש ממנה לרדת מהאוטובוס או להפסיק להטריד את הנוסעים, אך ללא הועיל. שכן שמתגורר בבניין שבו גרה האישה מעיד שילדיו חוששים לעלות לבית או לרדת ממנו ללא ליווי. "כל פעם אני או אשתי צריכים לחכות להם בכניסה לבניין בשביל לשמור עליהם ממנה", הוא טוען.

לדברי התושבים, עד כה הוגשו נגד המאיימת עשרות תלונות במשטרה, וגם היא הגישה לא פעם תלונות נגד שכנים ועוברי אורח שלטענתה תקפו אותה באלימות. למרות זאת, המשטרה נמנעה מלטפל בנושא.

לאחרונה חתמו 40 תושבים על מכתב שבו תיארו את הסבל שנגרם להם. אחד החותמים הסביר שחוסר הטיפול מצד רשויות החוק אילץ אותם לפרסם את העצומה, בתקווה שאולי היא תניע את הרשויות לטפל בעימות המתמשך.

ממשטרת ירושלים נמסר כי לתחנת שפט הוגשו כמה תלונות בנושא. נפתחה חקירה.