צילום: shutterstock קצת חדשות טובות לתושבי שכונת התפר ארמון הנציב: ועדת הכספים העירונית אישרה השבוע תקציב להקמת בריכת שיחה חצי אולימפית בסמוך לבית הספר סליסברג. עלות הפרויקט נאמדת ב-33.5 מיליון שקל. לאישור קדם דיון סוער עקב דרישת אחד החברים שהבריכה לא תפעל בשבת

חוצפה: השתלט על יער ובנה בריכה פרטית
מדוע רבנים דרשו להחרים בריכה ברמות?
כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet

ועדת הכספים, בראשות חבר המועצה שמואל שקדי, אישרה לצורך העניין תקציב בסך שני מיליון שקלים לשנת הכספים הנוכחית ועוד 2.5 מיליון שקלים שיתוקצבו על חשבון שנת הכספים הבאה. מעבר לתקציב העירייה, גויסו לפרויקט כעשרה מיליון שקל מטעם קרן ירושלים, כאשר מפעל הפיס ישתתף בעלות של 13.5 מיליון שקל. קרן ירושלים גם התחייבה לגייס תרומה נוספת להשלמת התקציב.חבר המועצה, יעקב הלפרין (יהדות התורה), דרש, כאמור, בדיון בוועדת הכספים כי אישור הפרויקט יותנה בכך שהבריכה לא תהיה פתוחה בשבתות. עם זאת, נושא שעות פעילות הפרויקט לא נידונו כלל. יו"ר הוועדה, שקדי, טען כי כרגע הנושא הוא אישור תקצוב פרויקט הבנייה של הבריכה ולא אופי תפעול המקום העתידי.

יו"ר המינהל הקהילתי תלפ"ז (תלפיות מזרח), יהודה בן יוסף, בירך על האישור ואמר כי מדובר בפרויקט חשוב ביותר שהתעכב זמן רב לנוכח הקשיים בגיוס המשאבים הכספיים הגדולים וכי הוא מקווה שעכשיו יקודם המיזם בקצב מהיר יותר.