"היותו של הנאשם נכדו של נשיא האקדמיה ללשון העברית, או יוצא סיירת הצנחנים, אינה מקנה לו כל זכות עודפת. דווקא מאדם דוגמת הנאשם ניתן היה לצפות לרף התנהגות גבוה, ולא להתנהגות אלימה כאחרון הבריונים". במילים אלו חתם בית המשפט גזר דין של ארבעה חודשי מאסר ופיצוי כספי גבוה שהטיל על עודד טור־סיני (69), בעל חוות טור־סיני ואחד משמאי המקרקעין הבכירים במדינה.

לפני כחודש הורשע טור־סיני בתקיפת פקחית חניה והלם בה באגרופו כשזו רשמה דו"ח חניה למכוניתו. הפקחית, אם לשלושה ילדים, פונתה לקבלת טיפול רפואי לאחר שאפה נשבר. בנוסף נזקקה להתערבות פלסטית ולטיפול נפשי ופסיכולוגי.

בעדותה סיפרה הפקחית שנאלצה להשתמש בגז מדמיע כדי להרחיק ממנה את טור־סיני, שתקף אותה ורדף אחריה. טור־סיני מצדו הציג בפני בית המשפט את שני ילדיו, שניהם בעלי תואר דוקטור, כעדות לשושלתו המפוארת.

הוא אף הציג מכתב משמעון פרס וסיפר שההיכרות שלו עם נשיא המדינה לשעבר החלה כשפרס היה שותף להוריו להקמת קיבוץ אלומות שליד הכנרת. שופט בית המשפט השלום בעיר ירון מינטקביץ' לא שמר על קור רוחו לנוכח ניסיונותיו של טור־סיני להיחלץ מעונש.

"עדות הנאשם עשתה רושם בלתי אמין לחלוטין ולא ראיתי לתת לדבריו כל משקל", קבע בהכרעת הדין.

בטרם ניתן גזר הדין טען טור־סיני:"עונש של מאסר בפועל הוא גזר דין מוות בשבילי. משמעותו הטלת קלון על תדמיתי".

התובע, עו"ד חגי פליישמן, דרש להטיל על טור־סיני מאסר בפועל. "אדם אינו יכול להשתמש בכוח הזרוע נגד אדם אחר, ובמיוחד נגד עובדי ציבור שעושים את מלאכתם, ויהא מלח הארץ אשר יהא", טען.

השופט מינטקביץ' סיכם: "צר לי על הטיעון שטור־סיני הוא 'בן למשפחה מיוחסת מאוד'. ניכר שגם טור־סיני סבר שהוא נעלה על הפקחית, ועל כן לקח לעצמו חירות לנהוג כלפיה כפי שנהג. יש לומר את הברור מאליו: דמה של המתלוננת אינו אדום פחות מדמו של טור־סיני".

על טור־סיני נגזר לשלם לפקחית פיצוי של 25 אלף שקל, וכן ארבעה חודשי מאסר בפועל.

תוספת מאוחרת: טור סיני ערער על פסק הדין לבית המשפט המחוזי בירושלים, ובתאריך 2.6.2015, קיבל בית המשפט באופן חלקי את ערעורו ונקבע כי עונש המאסר שהוטל עליו ירוצה על ידו בעבודות שירות בגן החיות התנכ"י.